MOŠNY Kdo jsme
CD Kdyby zítra ...
CD Od večeře kosti
CD Nebezpečí
CD Hlasy v nás
CD Zadními vrátky
Nabídka programů
Kronika
Odkazy k přátelům
Napsali o nás
Dopisy od Vás

Vánoční koncert
se letos uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 19:00 v sálu Café Práh (viz kalendář)
Výchovné koncerty
z technických důvodů letos neuskutečníme (viz níže)
Bílý dům v Brně
bude tuto zimu mimo provoz. Kampak se vrtneme s tradičními Vánočními koncerty?
Vozíkohraní
7.9.2018 - fotky jsou
tady
Fotky z nahrávání
našeho chystaného CD "Dej si čas" (průběžně doplňované) najdete
tady
Café Práh
26.1.2018 - fotky jsou
tady
25 let na scéně
Bílý dúm 16.12.2017 - fotky jsou
tady
Rajnochovice
17.9.2017 - fotky jsou
tady
Vlasenický budík
27.5.2017 - fotky jsou
tady
A přece se točí!
Dnes (7.11.2016) jsme slavnostně položili základní kámen k našemu šestému CD!

Obrázky na plochu
Petrov v pozadí
Na Špilberku
rozlišení 1280x1024od 22.5.2000

Mošní pošta
Váš vzkaz 
Vaše jméno 
Váš email 

Jméno, ani email nemusíte vyplňovat. Pokud ale chcete, abychom Vám odpověděli, uveďte alespoň email (případně poštovní adresu).

Také nám můžete napsat na adresu posta@mosny.cz.


A tyto vzkazy jsme už od vás dostali:

Milé Mošny,
děkuji za včerejší vánoční koncert v Brně - líbilo moc.
Tomáš (14.12.2018)
ahojky mošničky,
nevím jak poděkovat, bylo to naprosto super, nebývá to obvyklé, proto si toho nesmírně vážím. ahojky luciášek
luciášek (15.9.2018)
Zdravím Mošny, stejně jako lidé ve vzkazech pode mnou bych měl prosbu, zda by bylo možné poskytnout noty k jedné ze skladeb, konkrétně se jedná o Ticho (pokud to teda máte vůbec hozené do not :). Je to pouze pro vlastní potřebu, intepretace pouze v domácím prostředí. Děkuju moc a přeju ať se daří.
Odpověď (Kačer): Posílám emailem. :-)
David (10.7.2018)
Dobrý den,
S velikým obdivem k vašemu zpěvu bych chtěla poprosit o noty pro skladbu Petrov. Moc rádi bychom ji se sborem secvičili, s vaším dovolením, samozřejmě. Také, pokud by to bylo možné, bych chtěla požádat o tyto noty s akordy. Předem moc děkuji, krásný večer :)
Odpověď (Kačer): Posílám emailem. :-)
Julie (21.11.2017)
Dobrý den,
v poslední době jsem si velmi oblíbil dvě z vašich písní, O Jonášovi a Vřídlo,voda,mráz, ke kterým ale nemohu nikde dohledat text s akordy. Mohl bych o ně poprosit?
Předem děkuji
S pozdravem
Michal
Odpověď (Kačer): Posílám emailem. :-)
Michal (4.10.2017)
Dobrý den, poslouchal jsem dnes vaši písničku o Jonášovi a velrybě na pořád UŠI K DUŠI a moc se mi ta písnička líbí, mužu Vás prosit o její text s akordy a MP3 k poslechu,rád bych se tu písničku naučil.
s přátelským pozdravem se těší
https://www.youtube.com/playlist?list=PL9lfqwjnqxdmahmgYkcAbOIg6uFtxx6Eb
Odpověď (Kačer): Posílám emailem. :-)
Le Quang Dao(zpívající kuchař) (3.8.2017)
Milé Mošny, to, že jste mi stále milé, možná stále milejší :-) je pravda a taková moje příjemná jistota v tom dnešním světě, že mi přinesete vždy nejen kvalitní umělecký, ale též radostný a veselý zážitek a dobrou náladu. Díky za to, přeji všem vám dobrý a úspěšný rok 2017, hladký průběh natáčení nového CD, to vše ve zdraví a spokojenosti vás všech i vašich rodin. Zdraví Vaše dlouholetá příznivkyně :-)
Mirka L. (2.1.2017)
Milé Mošny, doufám že vám koncert v Berouně nenahlodal zdraví. Z pohledu dobře zabaleného posluchače se svařákem v hrsti byl krásný :-) Děkuji vám a přeji pěkné svátky ve zdraví a radosti.
Daniela (8.12.2016)
tak nevím jestli Vám fakt nikdo 2 roky nepsal ale já to napravím.těšíme se,že po dlouhé době budete v blízkém okolí a že se 18.9.uvidíme.dík že jste
honza a jarka zahradníkovi (16.8.2016)
Moc fajn koncert na Růži.Za mnoho let poslechu nebylo nikdy jinak.Starý fláky i ty novější-super.Díky-ahoj.
Pavel (13.7.2014)
Moc zdravím, měla bych též prosbičku o možnost zaslání písně o Jonášovi, připravujeme pro děti z farnosti den na toto téma. Ať se daří a hodně radosti!
Posílám. Kačer
Anežka (20.10.2013)
Děkujeme za krásný koncert u nás v Lošticích v rámci 38. Mohelnického dostavníku a přátelské spolčo na faře v Lošticích spolu s Nezmary. Přejeme hodně Božích darů v osobním životě a radost z rozdávání melodií, které pohladí srdce! Pavel a spol.
Pavel z Domu pastýřského (31.8.2013)
Ahoj všem! Včera v Blansku jste byli SKVĚLÍ. :-) Díky.
Katka (29.8.2013)
Těšíme se na Váš koncerte na Mohelnickém dostavníku, v pátek 30. srpna 2013 v kostele sv. Prokopa v Lošticích!
P. Pavel, kaplan Domu pastýřského (21.5.2013)
Již se blíží Vaše koncertování v rámci Mohelnického dostavníku, u nás, v kostele sv. Prokopa v Lošticích, v pátek 30. srpna 2013. Těšíme se na Vás a přejeme hodně Boží pomoci v životě osobním i muzikantském!!
P. Pavel, kaplan Domu pastýřského (20.5.2013)
Dobrý den, prosím sháním píseň o Jonášovi z Vašeho prvního alba. Čtu druháčkům v rámci "Celé Česko čte dětem" různé biblické příběhy a nyní mám v plánu Jonáše a nemohu sehnat k němu žádnou písničku. Až na jednom internetovém fóru mi poradili Vaši skupinu :) ale bohužel se mi nedaří na internetu tuto písničku sehnat. Mohla bych jí někde najít v mp3 nebo podobném formátu? Děkuji

- Posílám. Kačer :-)
Ajka (18.4.2013)
je mi to líto, ale dnes nedorazím mošničky moje.
luciášek (15.12.2012)
Milé mi Mošny, já vás mám nějak rád, nebo co... Těším se na další setkávání.
Petr Sedláček (19.8.2012)
Přeju hezký den milé Mošny, poprvé jsem Vás slyšel v Jindřichově Hradci na Folkové růži v roce 2003. Zpívali jste tenkrát na nádvoří i v kostele...utekl čas a já se nyní často s úsměvem přistihnu, jak si Vás často pouštím pro dobré ráno. Při ospalém ránu mne to vždycky příjemně nastartuje, zvláště pak mé nejoblíbenější album "Hlasy v nás"- je to pro mě srdcová záležitost. Těším se, že Vás zase někdy uslyším naživo. Děkuji celé kapele za skvělé hudební zážitky. Ať se daří.
Ahoj Zdenda
Zdenda (3.8.2012)
Pamatuji si Vás ještě z dob Krtečků a trend,který jste tenkrát nasadili,držíte pořád.Skvělé hlasy nejdou přeslechnout.Nejen "staré fláky" na FR mne potěšily.At se daří i nadále.
Zdravím Jakuba,který mne včera na nádvoří zdravil dobrý den a protože se osobně neznáme,tak mne to docela překvapilo.Díky.
Ahoj
Pavel od Tábora (15.7.2012)
Ahoj, už se na Vás těším v červnu na Křížové hoře v Červené Vodě. Koláče budou.

Kačer: I my se moc těšíme (a nejen na koláče). :-)
Jana Š. (27.2.2012)
AHOJ MOJE MOŠNIČKY JE MI MOC LÍTO, ŽE DNES NEMŮŽU PŘIJÍT DO BÍLÉHO DOMU DÍKY ZDRAVOTNÍMU PROBLÉMU A TÍM MUSÍM PORUŠIT SVOU TRADICI DÁREČKU K SVÁTKU. TÍMTO VÁM CHCI ALESPOŇ PŘÁT TY NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOCE SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.
lucka (17.12.2011)
Dobrý den,
jak je možno objednat vaše CD ?
Děkuji za odpověď
Š.Fechtnerová

Odpověď: CD si můžete objednat na dobírku na e-mailu kacer@mosny.cz (ceny u jednotlivých CD jsou uvedeny na www.mosny.cz , při objednání více kusů každé další se slevou 50,-Kč).

Fechtnerová Štěpánka (1.11.2011)
Dnes jsem vás viděla v pořadu Cvrlikání prvně a bylo to velké pohlazení, SKVĚLÉ..., škoda, že nevystupujete více a těším se, že v příštím roce vás někde potkám, zdravím Štěpánka Fechtnerová
Štěpánka Fechtnerová (1.11.2011)
Vážení přátelé. Po víkendu jsem dost fyzicky zmožený, ale duše létá. A to i díky vám a vašim starým "flákům" (omluva těm novým). A musím také připočítat písničky W+V+J co jste vystřihli s Madlenkou a dalšími v hospodě. Zkrátka balzám. Tak dík a někdy někde naschle.

Kačer: Díky, těšíme se brzy - víkendy v Jindřichově Hradci jsou vždycky bezva nabíječe akumulátorů. :-)
Milan B. (13.9.2011)
Milé Mošny, zatím od vás znám jen jednu píseň, ale budu vaši pěknou muziku rozhodně nasávat dál. Tou jednou písní jsou Křídla, o jejichž noty bych vás moc ráda poprosila, pokud je to alespoň trošku možné. Organizujeme kurz se stejným jménem a rádi bychom vaši píseň nacvičili. Na vypsání si not z písně bohužel (zatím?:-) nemáme schopnosti. Díky!

Kačer: Posílám... :-)
Jana Č. (19.6.2011)
Tak jako v předešlých nejméně deseti letech jsem byla s dcerou i letos na vašem vánočním koncertě a bylo to úžasné. Každoročně se nabízí spousta kulturních akcí v této předvánoční době, a některé jsou opravdu krásným a kvalitním zážitkem, žádná mi ovšem nepřináší pravidelně takovou pohodu a báječnou náladu jako vaše vystoupení.
Miroslava Lorenzová (23.12.2010)
mošničky gratulace koncert krásný, dokonalý, a spontální nemám slov díky vaše
lucka
L.H. (19.12.2010)
Ahoj Mošny, díky za včerejší báječný vánoční koncert v Brně, včetně všech klaunských vložek :-) K vaší "lidové písni" si myslím, že ta textařská dílna byla na Zahradě, pokud ještě na nějakém jiném festivalu nebylo stejné zadání. Mějte se
Sylva (19.12.2010)
Dobrý den,v srpnu jsme byly na Vašem skvělém vystoupení na Rožmberku,a moc nás oslovila písnička Nechtěla, chtěla, nevěděla,a rádi bychom ji pustili i našim kamarádkám z party.Již 12 let jezdíme jen ženy na vandry a tato píseň je ze života.Tak bych ráda věděla zda je možné koupit jen tu píseň.Pokud ne,koupíme CD Hlasy v nás. Přeji hezké dny.

Odpověď: Zdravím, písničku "Nechtěla, chtěla, nevěděla" máme volně ke stažení na http://bandzone.cz/mosny - ať se líbí.
Kačer
Lucie (12.10.2010)
Díky za včerejší večírek....opravdu jsem dlouho nic tak vyjímečného nezažil - neškrobené, uvolněné, upřímné.
Josef Machát (1.10.2010)
Moc díky za nádherný koncert se slavnostní náladou v útulné atmosféře včerejší Leitnerky. Bezvadný výběr písní pro nás, kteří na vaše koncerty chodíme už nějaký ten pátek - moc příjemně se vzpomínalo. S výběrem hostující kapely jsem byl naprosto spokojen - jižní Čechy zabodovaly. Těším se na dalších 18 let s vaší hudbou a vašimi koncerty. Jeden malý si udělám hned dnes večer doma při poslechu vašeho včera zakoupeného CD. Celou kapelu zdravím a přeji spoustu dalších vydařených koncertů a natočených CD.
Prcek (1.10.2010)
Díky za příjemný zážitek v náměštském parku.Vždy se na něj těším a nikdy mne za ta léta -dlouhá- nezklamal.Necht se Vám daří i nadále.Ahoj
Pavel od Tábora (6.7.2010)
Ahoj, Kačere,
přeji tobě i všem Mošňákům krásný nový rok a ať vám to pořád tak báječně zpívá jako doposud! Díky moc za to CD "Kdyby zítra" - moc se mi líbí vaše hravost a inteligentní humor v kombinaci s libozvučnou muzikou. Je super, že mi připadáš pořád stejně správně praštěný - hlavně si nenech nikým namluvit, že už je potřeba brát život vážně a chovat se dospěle! Měj se fajn a třeba se zase někdy někde potkáme!
Zdraví Rochta

Rochta (1.1.2010)
Díky všem za návštěvu brněnského vánočního koncertu, i my si to moc užili. Krásné Vánoce a hodně štěstí, lásky a zdraví v novém roce. :-)
Kačer (21.12.2009)
VČEREJŠEK SUPER MOŠNIČKY VAŠE LUCKA NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOCE
lucka (20.12.2009)
Ahoj Kačere, moc díky za lístky na koncert! Včera to bylo vážně pěkný. Díky vám (i Pavlíně Jíšové na nám. Svobody :-) ) jsem se konečně zastavil a začal trochu vnímat vánoční atmosféru. A taky jsem měl po hodně dlouhé době chuť vzít do rukou kytaru a něco zabrnkat! Cédéčko jsme zakoupili a už se točí! Vypadá to letos na mošní Vánoce :-) Tak přeji krásné svátky, hodně úspěchů jak CD i kapele a brzy naslyšenou!
Michal Zeman (20.12.2009)
Dekujem za vcerejsi uzasny koncert :)

Míša Topinková (20.12.2009)
Včera to bylo moc super jako vždy krásné vánoce.

Lucka Hermanová (20.12.2009)
Koncert se moc povedl, dobře jsme se bavili. Krásné a pohodové vánoce. Katka
Katka Klementová (20.12.2009)
Těšila jsem se na koncert a včera z večera mor a cholera ... a ležím doma :-(
Martina Trnková (19.12.2009)
Ja jsem v Telči byl a Kačer taky!
Zajíc (30.8.2009)
AHOJ MOŠNIČKAM MRZÍ MĚ ŽE NEBYLA RADNICE KVULI PŘESUNU jSEM NEMOHlA PŘIJÍT ALE VČERA JSEM BYLA V TELČI ŠKODA ŽE JSTE LETOS NEBYLI ZATÍM VŠEM PAPA LUCIK
lucka (2.8.2009)
Ahoj.Na Zahradě opět vynikající.Vzpomínám na Vaše zpívání v parku.To mi chybělo.Přesto,díky.
Pavel od Tábora (7.7.2009)
Ahoj,
nedávno jsem vás slyšela na rádiu Samson, velmi jste mě zaujali. Moc děkuju za vaše písničky, umí krásně pohladit, povzbudit. Od víkendu, kdy jsem objevila vaše písničky na bandzone si vás pouštím neustále, mamka nadává, že už ty písničky bude umět zpaměti a už mi to zakázala, ještě, že není doma:-) Doufám, že se mi povede vás o prázdninách vidět naživo. Jste skvělí!
Terka (1.7.2009)
MILÉ MOŠNY,
CHTĚLA JSEM VÁM ŘÍCT, ŽE VAŠI HUDBU, ZPĚV A TEXTY PÍSNÍ MILUJU! V TĚŽKÝCH CHVÍLÍCH MĚ ZVEDÁTE ZE DNA A "NAKOPÁVÁTE" MĚ ZPĚT DO ŽIVOTA. A V HEZKÝCH CHVÍLÍCH MI DOPLŃUJETE ŽIVOTNÍ KRÁSU A POHODU. V OBOU PŘÍPADECH SI S VÁMI ZPÍVÁM A JE MI NÁDHERNĚ. A TAKÉ JSTE VAŠÍ KRÁSNOU HUDBOU ROZPLAKALI NEJEDNOHO SVATEBČANA NA NAŠÍ SVATBĚ.(MĚ TAKY A NEJEN NA SVATBĚ:-)) MOC VÁM ZA TO DĚKUJI A FANDÍM VÁM! AHOOOOJ MÍŠA KLÍMOVÁ
PS: A JAKMILE SE K TOMU DOSTANU TAK VÁM SEM NAPÍŠU KRÁSNÉ MOUDRO OD CHALlIHO DŽIBRÁNA, KTERÉHO SI TAKÉ VÁŽÍM. ABYCH NAOPLÁTKU POHLADILA PO DUŠI JÁ VÁS:-)
Míša Klímová (28.5.2009)
Ahoj, Mošňáci.

Viete, kedy presne budete vystupovať na Zahrade? Chcem dať dcére darček - ísť sa na vás pozrieť, lebo vás má mooooc rada ;-).
Kačer: Hlásím, že na Zahradě budeme v pátek kolem 15.h na Zámku.

Ď.
Vlado (20.5.2009)
Nějak to nevyšlo a tak tedy znovu:
Dobrý den, prosím o zaslání textu Jana Wericha k písni Summertime.
Prošel jsem internet a nic. Děkuji. (Jestli si moc nedovoluju.)

Kačer odp: Posílám e-mailem.
Karel Mostecký (10.5.2009)
Dobrý den, prosím, je-li to možné, o zaslání textu Jana Wericha k písni Summertime. Nemohu ho nikde vyštrachat. Děkuji
K (10.5.2009)
Ahoj Mošny, já taky děkuju za sobotní koncert, že jste přijeli zahrát. Byli jste výborní.
Pavel Pokorný (23.3.2009)
Jste úžasná skupina, ráda jsem Vás poslouchala na radiu Proglas, ale tam na Vás poslední dobou zapomínají. Jinak zpíváte báječně a čistě. Což cením a chválím. Jen tak dál.
akinoM (28.2.2009)
Dobrý den, jsme velká rodina a všichni moc rádi posloucháme vaši hudbu, máme dokonce všechna vaše cédé..tak jsme Vás chtěli takto pochválit a poprosit o nějaký koncert v Brně. A naše malá Adélka se teď(ve třech a třičtvrtě letech) rozhodla hrát-po vzoru vašeho baskytaristy-na baskytaru, ale sehnali jsme jen půlový kontrabas. Nevíte prosím o nějaké vhodnější možnosti? Zato Petřík(4 roky) statečně třímá paličky na bicí a za rok mu nejspíš koupíme soupravu, ale bicí jsme nesehnali ani poloviční. Babi Marušce se zase moc líbily klávesy, ale naštěstí se spokojí s klavírem - prý není zas tolik pokroková. S přáním mnoha dalších krásných písní Vás zdravíme, Petřík, Maruška, Adélka, Martinka, Honzík, Petr, Marie a babi Maruška z Židenic a děda František.
Petřík, Maruška, Adélka, Martinka, Honzík, Petr, Marie a babi Maruška z Židenic a děda František (2.2.2009)
ahoj mošničky tentokrát jsme koncert nestihli sestra ma holcicku a já nemela jak jit doufam ze priste svuj ritual dodržíme jste super. a díky za pozvánky
lucka h. (30.12.2008)
Přeji hezký den!

Moc děkuji za sobotní koncert, který byl úžasný!!! Písničky,
které jsem znala, jsem si zpívala s Váma - nedalo se jinak
Při vašich CD často relaxuji - máte spoustu nových písniček, nebudete
natáčet nové CD?
Vstupenku na koncert jsem věnovala i své neteři k narozeninám, byla
z koncertu taktéž nadšená

Přeji všem "Mošnám" a jejich rodinám příjemné prožití vánočních
svátků, dětem bohatého Ježíška, do nového roku hodně zdraví,
pohody a ať vám to i nadále pěkně zpívá!!!!

Těším se na shledání na některém z příštích koncertů.

Vaše fanynkaIvana Hálová (15.12.2008)
Ahoj Jirko,
tak sobotní koncert se líbil mně i kamarádkám…... Byl to pěkný večer.
Tak ať vám to dál dobře zpívá.
Pokud možno pohodově strávený předvánoční čas přeje Míša

M.Kučerová (14.12.2008)
Zdravím Mošny. Teda ten dnešní vánoční koncert v Bílém domě neměl chybu. Vy vážení zrajete jako víno.Moc dík. Skvěle jsme se bavili. Jen tak dál. Přeji hodně štěstí v novém roce. Danilel Pacek

Daniel Pacek (13.12.2008)
Děkuji mnohokrát já i mé děti(14,13,13) za sobotní(23.8.) pohlazení na duši. G. Sehnalíková
Odp.: Děkujeme za pochvalu, v Milonicích bylo (navzdory počasí) moc krásně a koncert jsme si opravdu užili. (Kačer)
anonym (26.8.2008)
Jo, jo, Kačer je kus šikuly! :-)
Zajic (6.8.2008)
Videa jsou zcela geniální...:-))
Pája (5.8.2008)
Díky za Vaše zahradní hraní.Vždy se na něj těším,zvlášt na ta,co nejsou v programu.Držím Vám palce a zas někdy někde...Ahoj
Pavel Č (7.7.2008)
jj, tak to jo
anonym (1.7.2008)
Jo, jo, Kačer je Kus
Zajic (30.6.2008)
Ahojky, moc děkuju za nádherný koncert v Brně na Staré radnici, který jste i přes nepřízeň okolností perfektně zvládli. A mimochodem ty původní bíle korálky opravdu nebyly to pravé ořechové. Kačer má vkus :o)
Jituš (30.6.2008)
Plánujete letos Zahradu?
Ano - budeme hrát v sobotu 5.7. (Kačer)
anonym (2.6.2008)
Ahoj chci se zeptat jestlůi už vám vyšlo nové CD.Moc se těším na nové písně,hlavně tu co zpívá Kamilka a Bouři.Moc díky za odpověd

S pozdravem Vendy

Plánujeme jeho natáčení - snad ještě letos. :-) (Kačer)
Vendy (4.5.2008)
Ahoj. V kalendáři akcí je napsáno 24.5. Praha atd. Budete hrát venku nebo v tom jmenovaném kostele? A hlavně od kolika hodin? Není to náhodou kostel v areálu léčebny? Dík.
Kačer: Je to venku, my budeme ve 12 hodin - viz http://web.sdb.cz/bohnice/index2.php?option=com_jce&task=popup&img=images/stories/850_pozv_web.jpg&title=&w=566&h=800&mode=0&print=0&click=0
morous (27.4.2008)
mošničky gratulace kamilce, děkuji za pozvání muzu vás o neco poprosit pokud budete mít chut navštivte naše
stránky a můžete nám napsat díky vaše
lucka http://handicaptour.cz
lucka h. (14.4.2008)
Kamče i malému hodně zdraví a VELKÁ gratulace a brzy na viděnou
Zahradníci vlasenice (17.3.2008)
Ahoj Kačere, prosím můžu poprosit o text písničky o Mojžíšovi v maďarském originále? Co Kamča, už má miminko?
Kačer: Posílám... :-)
Jana (18.1.2008)
ahoj,chtěla jsem se zeptat jestli byste třeba nechtěli na webovkách zveřejnit texty svých písniček - ideálně i s akordy :-) kuju moc :-)
Kačer: Pořád slibuju, ale zatím skutek utek. Snad časem...
rennfri (6.1.2008)
ahojky,tak na cpodpisce(jako z patnáctin na rajčeti-odkaz ještě visí vlevo) jsou mošní fotky z Vánočníku...sice nejsou tak akční a hezký jako na fotonomy..ale máme tam víckrát KUBU:)
za KFC žužu (22.12.2007)
vánoční koncert v bílém domě myslíte ten na Žerotínově náměstí?

Tak tak, sál Břetislava Bakaly na Žerotínově náměstí (Bílý dům za Červeným kostelem). :-)
Kačer
eliška (16.11.2007)
ahoj máte pěknej web :o) Ondra

Díky, už jsme se pěkně dlouho neviděli, že? Kačer
ondra gryc (11.11.2007)
Dobré ráno,vystoupíte letos na Folkovém oříšku? A jestli ano tak,který den? Díky,Dáša

Letos na Oříšku nebudeme (musíme se vzpamatovat z výročního koncertu). :-) Kačer
Dáša (6.11.2007)
http://www.handicaptourbrno.cz/
lucka (21.10.2007)
V Semale to bylo super příště zase
lucka (17.10.2007)
ahoj mosnicky koncerrt byl super mam jiny meil pokud muzu nevyecham koncert sem na voziku
lucka (12.10.2007)
Zdravím a chci poblahopřát k bezvadnému sobotnímu koncertu. Přeji všem
zdraví a dobré hlasy i nápady i nadále.
Mějte krásné dny! J. Kyasová, BKC

J. Kyasová (9.10.2007)
Prosím,předejte tento vzkaz Áje:Moc gratuluju k děťátku!A přeju hodně dalších úspěchů,je radost vás poslouchat!
Asi si na mě nebudeš pamatovat,studovaly jsme spolu v Brně germanistiku,černovlasá mulatka Lucka El Gabbaniová
Lucie El Gabbaniová (9.10.2007)
Koncert v Semilasse byl fantastický. Moc děkuji. Nevím, který profesionál by takový
výkon vydržel.

Helena Gregorová (9.10.2007)
Gratuluji ke konceru v Semilasse, muj zvěd Betka mi podala podrobné informace. Prý zrajete jako víno. Těším se z vás. Zaplnit Semilasso v dnešní době považuju za heroický výkon. Váš POTOK

Milan Potůček (9.10.2007)
Dobrý večer a vřelé díky!
Vše, co se týká Mošen sleduji s nadšením a obdivem už nejméně 7 let; z počátku mne okouzlilo nejprve vaše podání písní - tak široký záběr repertoáru, dokonale ladící hlasy, vč. nástrojů, zajímavě, téměř mistrovsky aranžované skladby jsem u amatérské skupiny nečekala. Tehdy jsem vás objevila náhodou a naprosto jste mne uchvátili. V průběhu doby pak ve srovnání s jinými žánrovými skupinami jste u mne vždy byli bezkonkurenční jednička.
Později se můj obdiv též znásobil o radost nad tím, že v dnešním bláznivém a často zlém světě se může člověk potěšit s milými a báječnými (a normálními v tom nejlepším slova smyslu) mladými lidmi, kteří svůj talent, ale taky svůj humor a radost ze života atd., atd. dovedou předávat dál a dělat tento svět lepší a krásnější - pro sebe i pro nás a v tomto duchu vychovávají i své děti, které budou jistě tento pozitivní postoj a energii opět dál šířit.
Dovedu si představit, co dřiny a osobního odříkání musí stát např. příprava takového koncertu i když pak na jevišti to vypadá jako samozřejmost.
Chtěla bych proto za všechno moc a moc poděkovat a popřát hodně zdraví a sil, aby vám nadšení vydrželo...až třeba do důchodu, protože skloubit dnes práci a rodinu s tímto náročným koníčkem musí být opravdu velmi těžké, tak abyste se dočkali toho, že času bude pak snad víc (a pro nás by to byla báječná záruka toho, že se s vámi budeme stále a ještě dlouho setkávat a těšit...

Srdečně zdraví (i za dceru Petru, vaši stejně nadšenou obdivovatelku) M. Lorenzová, Brno


M.Lorenzová (9.10.2007)
Ahoj Mošny! Váš koncert v Blansku byl jako vždycky skvělej!!! Jen jsem se nestihla zeptat, kdy vydáte další nové CD-čko? A ještě mám soukromý dotaz když jste zmínili, že máte rádi svatební koláčky... Kolik přibližně by dali novomanželé za Váš koncertík?

Ahoj, dík za chválu.
CD bude příští rok.
Svatební zpívání - záleží na tom komu, kdy a kde (individuálně).
Kačer
Petra (30.8.2007)
Ahoj Kačere, zdravím zvláště tebe, protože jsem tě dnes obsluhovala na poště. Škoda že ten potvrzovací lístek o převzetí zásilky s tvím autogramem musím odevzdat vedoucí. Tak snad příště.

Ahoj,
já jsem si říkal, že ses nějak usmívala, ale nějak mi to nedošlo.
Díky za pozdrav (a paní vedoucí klidně pozdravuj - před lety jsem na poště dělával, takže starousedlíci mě znají ).
Kačer
Johanka (30.7.2007)
Ahoj, Mošničky i Mošňáčci (promiň, Davide, tu zdrobnělinu:-)) V Kamenici fakt dobrý, líbily se mi i Vaše nové hudební pokusy, odvážné, ale skvěle zvládnuté a vtipně aranžované. Prostě rostete, což je bezva. Vaše účinkování mělo jedinou (a to dost vážnou!) chybu. Nestihli jsme se pořádně rozloučit :-), protože jsme zrovna hráli. Tak, až se budem zas někde vítat, si to rozloučení vyberu!!:-))) Mějte se hezky a ať Vás to pořád baví! Pavel JTT
anonym Pavel-JTT:-) (13.7.2007)
Ahoj Mošny! Na Zahrade jako vždy SUPER!!!
ciprianTT (10.7.2007)
Ahoj,budete na zahradě třeba v pátek? v Sobotu už musím pryč :(

Přijedeme až v sobotu (ale brzo!) Kačer
anonym (3.7.2007)
ahojky mošny.
prosím nevíte v kolik začíná festival Všeradování???Od kolika zpíváte vy???Díky Marek

Všeradování je od 13h, kdy budeme my je zatím ve hvězdách. Kačer
marek Jonáš (2.7.2007)
Ahoj Mošny, díky za pozvání do Brna. Hrálo se nám příjemně, přejeme vám hezké léto
Lukáš (29.6.2007)
Ahojda kapelo
Děkujem moc za pozvání do Brna, hrálo se prima.Snad se nevidíme naposled.Přejem úspěch v dalekých zemích a těšíme se na další společné hraní někdy,někde.Tak ať vám to zpívá a hraje,bylo to super.Martin - Do větru
Martin (28.6.2007)
Nové stránky festivalu Folkový špíz najdete na adrese www.folkovyspiz.wz.cz Máteli kdo zájem mrkněte na ně...
Pavel Pokorný (24.6.2007)
Ahoj už dlouho vás poslouchám a taky jsme na vás byl kdysi dávno v M.Krumlově...na Mrazíkovi :)) Mám prosbičku jestli by bylo možné aby jste dali texty s akordy na vaše stránky (aspoň ve wordu)... Bylo by to moc super a to by určitě ocenili i ostatní..

Snad se k tomu jednou dostanu ... Kačer
Ondra (20.6.2007)
Co takhle nějakou novější fotku na stránce, tato už je dost okoukaná, ne?

Už se na tom pracuje. Prý. Kačer
Zuzana (13.6.2007)
Ahoj budete na letošní ZAHRADĚ 07?Moc ráda bych vás tam viděla.

Na Zahradě budeme v sobotu 7.7. ve 13:30 na Radnici a ve 21:30 na Amfiteátru (a třeba i ráno živě u zámku :-) ). Kačer
Janča (2.6.2007)
Ahoj,
díky za skvělé písně, můžu vás poprosit o akordy k úžasné Válce s mloky?
Díky, Marek

Posílám. Kačer
Marek (30.5.2007)
Hello, Your site is great. Regards, Valintino Guxxi
anonym (19.5.2007)
ahoj Mošny, gratulujeme k malému Mošnátku Markovi, mějte se fajn Lukáš Do větru :-)))
Lukáš Moravec (27.3.2007)
Moc Vás zdravím!
Poslouchám Vás už dlouho, vídám Vás na různých festiválcích, některé z Vás na různých akcích (Brána ´06)a musím říct, že jste opravdu skvělí. A obě nová CD jsou moc krásná. Proto bych se chtěla zeptat, jak dlouho budete asi hrát ve Vaňkovce toho 25.4. Díky a mějte se fajn :-)

Bude to celý koncert (cca 1,5 h od 18:00). Kačer
Kopretina (16.3.2007)
Ahoj Mošny, tak jsem se prokousala vaší poštou a zjistila jsem, že snad nebude velká drzost poprosit vás o text takové té tříčtvrteční ukolébavky, co ji napsal JMB (Nad houpavou chvílí svět kvapíků šílí...). Zpívám ji dcerce před spaním a nepamatuju si ji celou. Díky moc

Posílám. Kačer
Sylva (16.3.2007)
Gratuluji Áji k Marečkovi!! A se zpožděním děkuji za vánoční koncert a pro mě krásnou novinku Sobi. Mohla bych poprosit o text...někde tady na stránkách nebo na mailik?:-)) A kdy se chystá další CD?:-)) Děkuji!!
Manu (27.2.2007)
Zdravím,
můžu se hlásit na přátelskou výměnu odkazů ?
můj webík www.agaweb.estranky.cz

třeba se nějaká poezio-texto-tvorba hodí i do mošny ;o))
Aga (14.2.2007)
Ahoj! Už máte děťátko? Kdy bude koncert v Brně? Hodně úspěchů v druhém pololetí ( :-)) přeje Markéta
Markéta (6.2.2007)
Jéééé, to je supr, že už to funguje. Tak přeju krásnej konec ledna a zdravím všechny Mošny
Jitka (28.1.2007)
Ahoj, Mošny!
Už jsem, myslím, o vás někde slyšel - ale před pár týdny jsem si koupil v bazaru vaše CD Hlasy v nás a Zadními vrátky a jsem z nich nadšen - od té doby si jen občas pustím něco jiného, aby se mi vaše písničky nezprotivily, jinak pořád jen Mošny, Mošny a pak pro změnu Mošny. Nevím, kdo se těch CD zbavil, ale jsem rád, že to udělal - jinak by mne v dnešní nabídce všeho ani nenapadlo si vás poslechnout. Zvažuji objednání zbylých dvou.
P.S. Vidím, že už si někdo psal o texty s akordy - nebylo by možné dát nějaké sem na web? Taky bych některé rád, ale kdybyste takhle měli odepisovat každému, asi byste neměli čas na muziku. Díky.
Jirka N., Ústí nad Labem (26.1.2007)
Zdravíme všechny v novém roce a moc se omlouváme, že nám nějaký čas z technických důvodů nefungovala mošní pošta. Dokonce se ani Vaše zprávy nikam neuložily. Proto prosím všechny, kteří nám v poslední době posílali nějaké vzkazy přes www stránky, aby tak učinili ještě jednou (jsou-li aktuální). Děkujeme a ještě jednou se omlouváme.
Kačer (26.1.2007)
Poprvé jsem Vás slyšela, když si Vás poštěla moje kamarádka(skautská sestra) a velmmi se milíbí vaše písničky.. Pokaždé se nechám unés (tet´to asi bude znít neumělecky a nebo neznalecky ale je to tak) těmy ruznými hlasy.. kolikrát jsem se pokoušela o kánon, ale skončilo to katastrofou..
Jste fak mooooc super.. přeji hodně úspěchů při Vašem pokračování a chci vám moc poděkovat. Děkuji
Lenik (21.11.2006)
Dobrý den, bude mít prosím Vánoční
koncert v kostele v Hrušovanech u Brna. Děkuji Vám za odpověď

Odp: Letos asi ne. K.
Lupačová Jitka (8.11.2006)
Ahoj,najde se nějaká hodná duše, která mi pošle vaše texty písní s akordy? Jde mi především o:Proměny, Nechtěla,chtěla... Moc díky,

Odp: Posílám. K.
Milan, Jirkov (23.10.2006)
Ahoj! Moc děkuju za Vaši nádhernou a pohodovou muziku. Prosím pošlete mi foto z vašich začátků 1992.Prosím i popis,kdybych někoho nepoznal.Díky moc.

Odp: Díky za pochvalu, fotku posílám emailem. K.
Tomáš (4.10.2006)
Nazdárek, Mošny:-) Nevím, jestli jste koukali na naše stránky - Pavel vás tam v návštěvní knize vychvaluje a předává pochvalné vzkazy od ostatních, tak tam mrkněte. Mějte krásné slunečné léto a těším se, že se zase sejdeme na nějakém pěkném hraní:-)

nela (jtt) (13.7.2006)
Ahoj, Kubo! Moc děkujeme za náááádherný fotky i za Vaši promyšlenou a pohodovou muziku. Podle ohlasů v kuloárech jste se moc líbili (mně tedy především, pánové prominou, líbily:-)). Chuita (vedoucí Rosa Mexicano) je přímo nadšená Vaším vokálem a Davidovým basem. V hledišti jsem pak zaslechl hodně obdivných výrazů na basáka (nezpychni nám:-)). Všechno je to pravda pravdoucí, nic jsem si nepřibásnil a rád to vyřizuju!! Pavel

Pavel Jarčevský (JTT) (10.7.2006)
Áhoj! Musím se taky přidat - koncert na radnici byl nádhernej! A ty nový písničky jsou naprosto perfektní, hlavně ta Sobí!!!
Pája (8.6.2006)
Ahoj Mošny,byl jsem na vás poprvé a ten včerejší koncert se vám povedl, škoda jen toho chladného počasí. Hodně dalších úspěch a hodně povedených koncertů přeje Roman
Roman (7.6.2006)
Děkujeme za pozváníčko i za hraníčko na Staré radnici. Bylo nám s vámi moc dobře. A Kačer je pro nás jednoznačně šoumenem tohoto měsíce!
Žamboši (7.6.2006)
Nazdar Mošničky, včerejší koncert na Staré radnici byl super!
Daniel (7.6.2006)
Ahoj Mošny A Dobrý den pane učiteli jak se máte ja dobře pozdravujte ve škole a pozdravuje vás Jana Torčíková a Lenka Torčíková.tak se mějte krásný víkend,
Lenka Torčíková (25.5.2006)
Gratuluji k miminku!
BOBO (8.3.2006)
Vážení, zajímalo by mě kdy a kde máte své koncerty, kterých bych se rád zúčastnil....Děkuji Michal

Viz Kalendář. (Kačer)
Michal (31.1.2006)
Ahojky...doufám že Vás uvidím na Zahradě 06 v 9 hodin u zámku:)

No, to my doufáme taky (tradice je tradice a už ji držíme hezkých pár let). Kačer
Anna (15.1.2006)
Ahoj Mošny,
co Katenka? Už má chlapečka?

Odpověď: Zatím čekáme ...
Jana (11.1.2006)
Zdravím vás, zvláště pak Kačera :) Nedávno jsem narazil na vaše album Nebezpečí a musím říct, že mě mile překvapilo. Nevěřil bych, že si mě nějak získá, ale kupodivu získalo. Zvlášť potom jedna písnička - Podobenství o deváté vlně - Moc se vám povedla.
Inu, nebudu tady dál vylívat svoje srdce. Spíš bych vám popřál příjemný a "kapelně" úspěšný nový rok.
P. Marek (30.12.2005)
Ahoj Mošny!!
Dík za skvělý vánoční koncert. I to CDcko je super, dokonce je hrací a ne k jezení!!!:-)
Přeji krásné Vánoce.
Markéta (19.12.2005)
Ahoj Mošny,

váš vánoční koncert ve Scale byl vynikající jako obvykle. Ivo jako Horst Fuchs fakt věrohodný, sem se dost nasmála. A nové CD už sem si nejmíň 5 poslechla celý, moc se mi líbí.

Přeju vám všem klidné vánoce a úspěšný vstup do nového roku 2006. A Katence i chlapečkovi, co se jí narodí hlavně hodně zdravíčka.

Jana z Líšně
Jana (19.12.2005)
ahoj mošny, včera ve skale to bylo super i pres prekonavani schodu ale na vas pokazdé dokobce skoro pokaždé potkám vyborneho kamarada Michala Benkoviče dky zase příšte..
lucka (18.12.2005)
Dekuju pekne za CD (z patku na Aso). Spokojene, klidne liskosvatky. :o) Paja "Lisak" www.lisak.info
Lisak (11.12.2005)
TĚŠIM SE DO SKALY DIKY ZA KAZDOU POZVANKU JSTE SUPER
lucka (10.12.2005)
Ahoj Mošny,

už se těším na vánoční koncert ve Scale. Jste fakt super.
Jana (8.12.2005)
Ahoj Mosny,

doufam, ze na novem cedecku bude jako bonus i recitativ Davida Gregora ze soundtracku Tmou! :)

Jinak se na vas moc tesime na prosinec za plot, v Karline jste byli super.
Johanka (7.11.2005)
Ahoj Mošny!!!!!!!!!! Zdraví bubeníci z Jumping Drums.
Ivo (23.10.2005)
Ahoj Mošny. Poprvé jsem vás slyšela na Zahradě na zámku a super . Proto jsem šla i na koncert do Karlína a musím říct že jsem se opravdu bavila . Dík Lucka
Lucka (7.10.2005)
Ahoj Mošny!!!!:) Vy jste letos zpívali na Zahradě? Já jsem to nějak nepostřehla. Letošní zahrada měla vysokou úroveň. Škoda jen že jsme tam byly jen jeden den. Doufám že tam budete i příště...
Teniska (3.10.2005)
Nazdar Mošny, musím vás moc pochválit za včerejší koncert v Brně na na náměstí Svobody! Bylo to úžasný! Vy vážně zrajete jako to vínečko! Jste rok od roku lepší a lepší! Zdravím vás všechny ale nejvíc Áju kterou mám moc rád a taky Davida Gregora a jeho mloky! Bylo to super! A už se moc těším na vánoční CD!!! Danda
Daniel Pacek (23.9.2005)
Ahoj Mošny, dnes v 19.30 vás zase uvidím na Staré radnici v Brně a už se nemůžu dočkat.
Přeju vám, ať se daří a máte pořád vyprodáno. Jana
Jana Beránková (12.9.2005)
Ahoj Mošny! Už se moc těším na váš zářijový koncert na staré radnici. Co takhle nové CD? 1997,2000,2003, ?2006?
Už by bylo na čase, ne?Pěkných nových písní máte dost!
Užijte si zbytek léta. Zdraví Markéta

Na novém CD právě pracujeme - bude vánoční a točíme ho v kostele v Hrušovanech u Brna. Takže ne 2006, ale dopadne-li všechno dobře, tak už prosinec 2005! (Kačer)

Markéta (30.8.2005)
Chci se zeptat, jeslti bych někde tady našla texty vašich písní. Konkrétně Jonáše. Tuto píseň jsem slyšela v rádiu a moc se mi líbila. Předem díky za odpověď

Ahoj, Jonáše Ti posílám, budeš-li chtít i jiné, napiš si které (zpěvníky jsou stále jen ve stavu chystání).
(Kačer)

Vibiška Hanka (15.7.2005)
Ahojky byla jsem na Zahradě a opět jste mě nadchli! Jen ten 1.den jsme Vás prošvihli jelikož jsme nevěděli, že ráno zpíváte.Ale druhý den ráno už jsme s kámoškou stepovali u zámku od třičtvrtě na 9 abychom vás zas neprošvihli a měli dobrá místa.Bylo to bezva, jen Kubík se nám furt schovával za sloup, tak jsme na něj moc neviděli:) A i koncert v zámku se Vám povedl na 1*
Tak ať se Vám daří a uvidíme se zas za rok na Zahradě(už po 8!)
Aloha
artoo (8.7.2005)
Jéééééééé!
My máme i Mošní poštu! Tak to je paráda, to jsem nevedel...

Tak teď to víš! (Kačer)
Zajíček (7.7.2005)
Zdravím kapelu Mošny!Chtěl jsem se zeptat,jak se vám hraje s kapelou Bezefšeho.Jak se vám líbí jejich tvorba a vystupování na podiu?Koukal jsem,že oni za vámi jedou do Brna a vy zase za nimi do Prahy.Jsem vaším velkým příznivcem a začíná se mi líbit i muzika Bezefšeho.

Písničky a bezprostřední vystupování pražské skupiny BEZEFŠEHO se nám samozřejmě moc líbí (jinak bychom si je nezvali do Brna :-) ). Koncert včera na nádvoří Staré radnice měl skvělou atmosféru a už se těšíme na hostování 5.10. u nich v Praze.

Kačer
Kája (27.6.2005)
Ahoj Mošny, zbožňuju Vaši hudbu, mám od Vás snad vše, co se dá kde koupit. Děsně se mi líbí vaše hudba i texty. Jsem trampík a vodák a jsem amatér na kytaru. Nejsem ovšem tak geniální muzikant jako vy - a co tím chci říct - marně sháním a hledám, kde by se dali koupit zpěvníky s akordy (nejlépe pro kytaru) vašich krásných písní, protože sám si akordy nedokážu odposlouchat. Moc rád bych s vašim dovolením vaše písně hrál po různých akcích s partičkou lidí, kteří mají tuto hudbu rádi. Prosím vás poraďte mi, kde vaše písně s akordy sehnat. Pokud jste zpěvníky nevydali, zaslali byste mi prosím alespoň dvě písně s akordy na email - konkrétně Tvář a hlas z alba Hlasy v nás a píseň Opuštění z alba Zadními vrátky? Co se peněz týká, zaplatím, co si budete žádat. Díky moc předem a přeji vám jen to nejkrásnější v životě - a skládejte a skládejte a hrajte a hrajte, jste super. Laďa
Laďa (23.6.2005)
a uvidim vás na folkové Zahradě 2005???
Byla bych moc ráda

I my bychom byli na Zahradě moc rádi (ještě jsme od roku 1996 nechyběli, byla by to tedy naše jubilejní desátá).
Kačer
artoo (21.5.2005)
Nazdárek Mošenky, máme otázečku zdalipak se chystáte na Zahradu 2005 nebo nechystáte - li se tam. Díky

Na Zahradu se chystáme, termín hraní zatím nevíme.
Kačer
Lewin a Artoo (19.5.2005)
Ahoj a co koncert v Novém Jičíně???

Když nás někdo pozve, tak rádi. Kačer
anonym (8.3.2005)
No doufám, že do Prahy zase zahrát přijedete. Těším se na zpěv, blondýnky, černovlásky a tak....

Taky doufám a taky se na "Matičku stověžatou" těšíme. Kačer

Carmen (11.2.2005)
Nazdárek Mošňáci, doufám že se máte já se také mám. Hele co takhle ukecat Vnitřní světlo k nějakému koncertíku...

Ahoj, zrovna máme nějaká rozjednaná hraní v Praze, takže se uvidí ... Kačer
EXOT (2.2.2005)
Čau
Náhodou jsem našel někde vaše alba a chci se zepat, zda plánujete nějaký koncert v Praze, rád bych vás slyšel na živo. Díky Honza

Plánujeme, ale termín ještě není jasný. Kačer
Honza (31.1.2005)
Ahoj Mošničky!! Už se nemůžu dočkat dalšího koncertu. Vaše obdivovatelka Makyna
Markéta (31.1.2005)
Odpověď na předešlou otázku: Na zpěvníku se (už léta) pracuje, jenom s tím vydáním nám to nějak nejde. Máš-li zájem o pár konkrétních písniček, mohu je poskytnout individuálně (texty s akordy či notové vícehlasy).
Kačer (24.1.2005)
Ahoj všichni,stejně jako ..Jirka i já se ptám je možné Vaše písničky dostat v notách v podobě zpěvníčku?
Prcek Br. (22.1.2005)
Do roku 2005 který, jak všichni doufáme bude jen jedním z Vašich mnoha dalších, preji hodně zdraví, trpělivosti i dobré nálady, ale hlavně nezměrně odhodlání a radosti z obdařování lidí Vaším příjemným a nezapomenutelným zpěvem.

Pozdravy za nadšené posluchače z AVČR vzkazuje Lenka Řezáčová.
Lenka Řezáčová (12.1.2005)
Nazdárek, chci se zeptat, zda by nebylo možné poskytnout noty k vaší písni Petrov. Moc bych o to prosil, skladba se mi moc líbí a chtěl bych ji zkusit udělat se sborem. Bylo by to možné? Předem velice děkuji.
Honza Dobiáš (7.1.2005)
Nazdárek,
chtěl bych vám všem moc poděkovat za nádherný vánoční koncert. Byla to opět paráda. Bylo to skvělé uvolnění v tom předvánočním shonu. Musím říct, že už si Vánoce bez vašeho koncertu nedovedu ani představit.
Moc se nám to líbilo (někteří šli i na koncert na Armádu spásy - mám vás pozdravovat, já jsem tam bohužel nemohl a moc mě to mrzí, protože tu symfonii pozitivní energie bych si s chutí zopakoval. Třeba příště
Mějte se krásně! + vše NEJ do nového roku (sice pozdě, ale přece

S pozdravem Petr Mokroš

PS1: Holkám to moc slušelo!!!
PS2: Neplánujete Vánoční CD???


anonym (6.1.2005)
Ahoj človíčci, díky za bezva vánoční koncert. Bylo to krásné zklidnění v tom předsvátečním shonu. Písničky byly pěkné, dámám to slušelo, pánové byli vtipní, ... A ten "Netopýr" nebo "Devátá vlna" - paráda!
Darek (5.1.2005)
Tož veselé Vánoce a všechno nej.. do nového roku.
Plamínek (22.12.2004)
Veselé Vánoce a šťastný nový rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
R2 (19.12.2004)
ahoj dnešní vanoční koncert byl super v brne dekuju vám jste super jako po každé vaše lucka
lucka (18.12.2004)
Ahoj decka!!!!
Jen jsem koukala na stranky, tak jsem si rikala, kdyz uz jsem tu, proc vas nepozdravit( s nekterymi jsem se nevidela uz skoro milion let!!!!!). Takze pekny Vanoce, do noveho roku vykrocte spravnou nohou a mejte moc moc pekne, vzpominam na vas. ahojky!
Štreiťa (6.12.2004)
Ahoj Mošny!!! Moc Děkuji, že zpíváte a že vubec Jste! Mám velmi rád vaše pojetí zpěvu a vaše písně. K tomu vám držim palce aby Jste zustali pořád stejní!! A mám malou otázku. Dají se vaše pisníčky sehnat v notách? Mac diky Jirka.
Jirka Koláčný (5.12.2004)
Milé Mošny,
moc Vám děkujeme za vystoupeni v patek v Hradci Králové. Je nám líto, že bylo málo lidí, (snad malá propagace, či kulturní nezájem?), ale přesto byl vaš koncert velkým zážitkem a pohlazením na duši. Snad Vás to neodradilo od další návštěvy :o) Lenka a Marecla
Lenka Pithartová (30.11.2004)
Ahoj Katenko.
Přejeme Vám všechno nejlepší k svátku,hodně zdraví a štěstí s Vaším Daliborem. A ať pořád tak suprově zpíváte.
Vážka+Šárka (25.11.2004)
Me mile Mosnicky,

tuhle jsem zaslechl par Vasich pisnicek a naprosto jste mi ucarovali.
Rad bych si proto objednal vsechna tri Vase CD-cka.
Diky moc za to, ze jste, i za CD-cka.

Martin,
mlsny poustevnik z vetrne hory.

Martin Mareš (22.11.2004)
Nazdar Mosnicky, pisu Vam z dalekeho Stockholmu a posilam mnoho mnoho pus. Mame se tu bezva, i kdyz uz tu je opravdu hrozne malo denniho svetla, nepropadame pesimismu a trenujem svedstinu(bro, bro). Nejlip mluvi Maruska, protoze je kazdodenne ve skolce napadana timto zpevavym jazykem(kdo ma hudebni sluch a k tomu astma ma vyhrano, nikdo nepozna , ze neni rodily sved). Radeji jsem si prebarvila vlasy na blond, abych trochu zapadla a nebylo znat, ze jsem cizinka, tak doufam, ze mne na Vanocnim koncerte poznate(radeji si s sebou vezmu jejich narodni specialitu=shnilou rybu, ktera je znacne aromaticka). Zatim jsme jen trochu zamrzli, ale snih stale nikde. Mejte se krasne a brzy na videnou.
Drr. Pimperrova
anonym (16.11.2004)
Nazdárek mošňáci, doufám že zase brzy uděláte společný koncertík s Vnitřním světlem. Sice je Kody momentálně (mentálně) v irsku a do Práglu taky není cesta zrovínka krátká, ale minule to bylo absolutně úúúúúžasný. Mnoho zdaru a doufám že sem Vás překecal.
EXOT (8.11.2004)
Ahoj Mošny.Moc vám děkuju,že tak hezky zpíváte a nahráváte super cédéčka.Já jsem od pondělí nemocná,beru antibiotika a není mi zrovna nejlíp.Mám sice jen jedno vaše cédéčko,ale i tak je mi díky němu už mnohem líp.Poslouchám ho pořád dokola.takže ještě jednou díky moc a mějte se hezky.Vážka
Jitka Glosová (19.10.2004)
V Bruntále na Zámku-Vaše vystoupení bylo super!!! Máme tu sice chladněji,ale na písničkách to poznat nebylo.
Prcek-Bruntál (17.10.2004)
Ještě že jsem si ten Aport pustil!
Objevil jsem vás a jste skvělí :-) a než si začnu objednávat vaše alba, tak pro jistotu - nevíte náhodou, jestli jsou k sehnání i v Praze ? Díky a přeju krásný den a hodně inspirace...
rainman (15.10.2004)
Tak jsem po prázdninách poprvé na mailu a chtěl bych vám moc poděkovat! Poděkovat nejen za perfektní informovanost o vašich akcích (bohužel jsem nabídnuté informace nebyl schopen patřičně a do detailů využít:( ), ale hlavně za další nezapomenutelné okamžiky s vašimi písněmi, kterých se mi dostalo na Zahradě 2004. Bylo to skvělé!!
Petr Mokroš (12.10.2004)
Mnohokrát děkuji za informace, vaše hudba je z nejhranějších CD u nás doma,
vážně vás s manželkou máme moc rádi. A už se těšíme na další CD. Máme
koncerty zatím celkem daleko.
Ještě jednou díky za vaší hudbu a hodně pěkných písniček do budoucna .....
Vám přejí manželé Škrletovi z České Lípy
Škrletovi (12.10.2004)
Milé Mošny... holt se na Vás taky budu muset zase někdy zajít podívat když už Vás tu všichni tak chválí... škoda že jsme se nepotkali aspoň v Mohelnici kde jsem i já vyjímečně zůstával...
S pozdravem Vám dobře známý Plšík
Pavel Plch (4.9.2004)
I když jsme se včera viděli, zdravím všechny Mošny. Na včerejším koncertě v Blansku jste byli jak utržená lavina a fakt to stálo za to. Byl to zážitek! Včerejší koncert měl tak vzestupnou tendenci, která vyvrcholila několika přídavky (tuším jich bylo 5), že byl v podstatě pyramidální :-))). Některé členy ten výkon tak vyčerpal, že dokonce stihli usnout během krátké cesty z Blanska do Brna (a nebyla to Kamča). Kdyby tak místo spaní třeba aktualizovali stránky a doplnili fotky třeba z Malé Fatry... To by bylo fajn :-).
Plamínek (je naděje)
anonym (26.8.2004)
Tož já nevím,jestli ste se nesplétli,že hrajete v tom Ochozu,tož jestli budu už mít zasázené ertéple,tak bych se rád take na vás mérk zblízka,dyž ta Kamélka se mi tak páčí,chlape ani nemosíte brat sebó.
anonym (1.4.2004)
Tenhle příběh se jistě stal:
bledé Brno na mě sahá –
nad Petrovem svítá.
dívej, slunko nad pavlačí,
stoupá den zadními vrátky k nám.

Tu hudba zazní z dáli
a duši zahřívá,
píseň letí tmou.
Dech se krásou úží
(ten pocit je mé malé déjà vu).
Tak jako zakázaná něha
hlasy v nás dlouze zní.
Černá se na bílou změní,
život zdá se hned krásný.

Raděj nezkouším se hnout,
možná že chytím
kouzla, která se koupit nedají.

Tak si říkám: holka,
dej hlavu na polštář.
Jdi klidně spát, můžeš spát klidně,
nezmizí láska v černých sazích.

Tak podejme si ruce...


Velký dík za koncert na koberci. Odskočila jsem si kvůli němu na otočku do Prahy – a jsem tomu ráda. Jen je mi kvůli vám líto, že nebydlím v Brně...nechtěli byste přijet taky do Olomouce?
:o)
Ta, co patří k tomu s lyžemi :o) (24.3.2004)
Souhlasím, koncert na koberci byl super, takhle hustej vokalovej nářez už jsem dlouho neslyšel, aspoň ne živě. Několikrát už jsem si poslechl CD neBezpečí a je to rozhodne skvělá muzika, zase jsem si rozšířil hudební obzory a fonotéku. Líbí se mi, že hudební doprovod na CD je decentní a není na úkor výtečných vokálů. Taky chválím bicí, jak se správně \"houpou\" tam, kde mají, např. v Summertime - to je mimochodem originální a vtipný zpracování jazzovýho standardu, vůbec jsem netušil, že to má český text od Wericha. Hexadecimální zápisy neumím (a proč taky něco tajit a šifrovat), takže zdravím všechny Mošny a především zrzku Áju. :-)) Bodlák
Bodlák (16.3.2004)
Ahoj všichni z kobercového koncertu v Praze.
Mošny jsem chtěl už pozvat dávno k nám na koberec a podle vašich ohlasů to byla dobrá volba.
Těší mne že přišlo skoro 80 lidiček a velice chválím diváky za jejich ukázněnost a dlouhé tleskání. Chválit obě kapely je už asi zbytečné.
Pokud měli jakoukoliv připomínku ke koncertum na koberci, určitě se ozvěte.
Pozdravuji všechny zpěvačky Mošen bez ohledu na barvu vlasu.
Carmen (15.3.2004)
Ahoj Mošny,jsme hrozně rádi, že jsme si s váma mohli zahrát. Kromě toho, že děláte skvělou hudbu(což už samozžejmě dávno víme),tak jte taky moc fajn. Doufám, že se to ještě někdy zopakuje.
katka z vnitrniho svetla (15.3.2004)
Jo jo, koncert byl skvělej, vy jste byli skvělí, doufám, že si spolu zase někdy budem moc zazpívat Dvě báby. Naše bloky sice podle ohlasů nebyly moc slyšet, ale atmosféra byla fakt super, v pátek u vás na Moravě to byl taky super festival, hráli jsme tam jako poslední, takže vlasně až v sobotu.

P.S. : Dvěma pětinám našeho tělesa (z nichž alespoň jeden není Tomáš) se moc moc líbí jedna vaše zpěvačka, jejíž barva vlasů odpovídá hexadecimálnímu zápisu #000000 (pro nápovědu se zeptejte svoho webdesignera...), takže se dvojnásobně těšíme, až vás zase někdy uslyšíme, uvidíme, potkáme atd.

P.P.S. :
Mějte se všichni moc krásně, obzvlášť... (#000000:-) )
Michal (14.3.2004)
Ahoj Mosny, moc vas chvalim za krasny koncert na koberci a take za CD Nebezpeci, ktere jsme si tam koupili, abychom rozsirili sbirku :).
Je to naprosto idealni doprovod k psani diplomky! Diky, jste skveli a doufam, ze vas v lete uvidime na Folkove ruzi nebo v Telci.
Johanka (14.3.2004)
Ahoj Mošny, ten společný koncert se mi vážně líbil, byli jste vážně bezva (to ostatně není žádná nová informace, to je fakt ;o)) a doufám, že se ještě někdy uvidíme... no, určitě na nějakém vašem koncertě, mezi námi je mnoho vašich fanoušků :o) Mějte se krásně a neméně krásně zpívejte :o)
Ta blondýna z VS (Anča) (14.3.2004)
Koncertík s Vnitřním světlem se fakt moc povedl. Měli byste s nimi zpívat častěji. Ta atmosféra v přeplněném ehm... koncertním sále byla perfektní a basák ani moc neprskal.
EXOT (12.3.2004)
Ahoj Mosny. Tak jsem se konecne dockal vaseho ziveho vystoupeni nekde, kam se mohu bez problemu dostat - v Praze. Moc, moc dekuji za bajecny vecer, byli jste skveli :o) VSICHNI!! Tak doufam, ze to nebylo naposledy... :o)
ten s lyzema (12.3.2004)
Ahojkaa lidičky. Nove album je zajimave :) ale mnohem vice se mi libi vase pisnicky bez doprovodu maleho Cicvara :) Drzim vam palecky a preji vam hodne uspechu a krasnych pisnicek. Uz se tesim na leto a na festivaly. Mejte se krasne
Danka (19.2.2004)
ahoj folkáči

Chtěl bych vás všechny pozvat do Prahy na březnový koncert Vnitřního světla a Mošen.
Naše koncerty jsou akustické při svíčkách, diváci sedí na koberci.
A navíc Mošny budou pouze zpívat
bez nástroju.
Víc informací se dozvíte na adrese: strelak.jinak.cz

Mějte se vokálně.

carmen

carmen (17.2.2004)
Díky. Tak to je samozřejmě překlep - Milan se fakt jmenuje Potůček. :-)
Kačer (16.2.2004)
Zdravím, prohlížela jsem si fotky z natáčení CD Nebezpečí - v popisu u jedné je uveden jako režisér Milan POUČEK :-) Možná je to schválně...
petrakle (14.2.2004)
Ahoj Mošny, jen bych chtěla reagovat na Vojtovu zmínku z 19.12., mně se náhodou přebal Hlasy v nás líbí daleko víc, než přední strana Zadních vrátek! Tak jen abyste věděli, že co člověk, to názor a není na světě člověk ten... A taky asi Vojta chodí po špatných obchodech, já mám vaše nové CD už ze Zahrady, ale i potom jsem ho viděla v hodně obchodech v Brně. Díky, jste skvělí.
Sylva (31.1.2004)
Moc Vás zdravim. Jste ma nejoblibenejsi hudebni skupina. Posloucham vas kazdy den. Bohuzel ale bych si Vase pisnicky chtela taky zabrnkat na kytaru, ale nemam akordy ani noty. Máte je na nejakych strankach zverejneny??? Strasne touzim po Hlasy v nas a Zadnimi vrátky. Dale tak hezky a nefalesne:-))) zpivejte. Predem dekuji za brzskou odpoved!!!
Tereza B. (30.1.2004)
Všechny zdravím, 11. března příjdu fandit Vám i Vnitřnímu Světlu.
EXOT (28.1.2004)
Všechny Vás zdravím Edita Brožková Těším se na Vás
Edita B (15.1.2004)
ahojky to jsem ja lucka neco sem zapomela říct je super zpěv bez nástrojů i proto vas tak mám rada jen tak pokračujte preju hezky nový rok napište mi prosím těším se
lucka (29.12.2003)
Šťastné a veselé vánoce, mnoho štěstí, pohody, úspěchů a hlavně pevné zdraví v novém roce, ještě hodně krásných nových písní p.uč.Mrázkovi i všem členům Mošny
ze srdce přeje Lenka a Michal s rodiči.
Zdeňka Doleželová (23.12.2003)
ahoj moje mošničky opravdu super koncert vcera jsem vozickařka znám vás asi osm let,od super kamoska kdyz mě vzal na vas poprvé, od té doby chodim na kazdy jarní a vanoční koncerty jste prostě super i na nějaké festivaly chodím jako, oříšek mam vsechny cd asi proste jsem faninka každým coulem a sobotní koncert v bílém domě stál za to a jeste znam člena vašich přátel skupiny svítání ti jsou taky super zdrví vás vaše lucka už se těším na další setkáni prosím odpovězte
lucka (22.12.2003)
A ještě jednu drzou připomínku bych měl: Přebal CD Hlasy v nás byl opravdu strašný, neurazte se, ale tak příšerný přebal jsem už dlouho neviděl. CD Zadními vrátky má titulku bookletu vtipnou a povedenou, vnitřek a zadní strana s ní sice nijak nekorespondují, ale dá se to snést. Vím, že by mělo jít hlavně o obsah (a ten se vám povedl), ale obal je přece taky důležitý, ne?
Vojtech Lunga (19.12.2003)
Vaše nové CD musí být určitě skvělé, jenže nikde, nikde, nikde není k dostání. Když už mně po xté řekli, že o novém CD nic neví, ale že se na něj každý ptá, šel jsem na web (proč ne dřív, nevím). Tak jsem zvědavý jestli u Kudrny bude. – Mimochodem, jak velký byl náklad, že ho stačíte prodávat v jediném obchodě?
Vojtech Lunga (19.12.2003)
Nazdárek!!! Rád bych vám poděkoval za váš včerejší koncert. Dozvěděli jsme se o něm (s přítelkyní) náhodou (vlastně viděla upoutávkový letáček ve škole. Visel tam ale podezřele krátkou dobu, a tak, musíme se přiznat, jsme vůbec netušili jestli je koncert pro veřejnost. Naše obavy hned po vstupu do objektu rozehnal jeden moc milý pán. Byl to ten, co vás uvedl. Docela jsme si oddechli, že neděláme nic nekalého. Usadili jsme se do druhé řady a zaposlouchali se do vašeho ladění za zavřenými dveřmi.
Abyste si mohli utvořit ucelenou (aspoň částečně představu, úplně poprvé jsem vás slyšel před dvěma lety. Od té doby se držíte na vrcholu mého hudebního žebřícku. Dalším důležitým bodem v mém vztahu k vám byla letošní Zahrada. Nenechal jsem si ujít jediné vaše vystoupení a má dolézavost slavila největší úspěch, když jste mi dovolili vyfotit se s vámi.
Všechny vzpomínky, pocity, nálady a citové stavy, ať už ze Zahrady nebo z chvil, kdy jsem poslouchal vaše CD, se mi vybavily, jakmile jste před nás včera vystoupili. Nebudu už to dál rozpatlávat, byli jste úžasní. Celý sál jste naplnili pohodou, dobrou náladou a hlavně kvalitní muzikou a nevím jak ostatním, ale mě s vámi bylo moc hezky.
Můj osobní pocit byl, že jste moc fajn lidi a včera jste to jen potvrdili. Zůstaňte takoví a ať vám to zpívá!!!!


Petr Mokroš pmokros@seznam.cz

Petr Mokroš (12.12.2003)
Díky za včerejšek! Bylo to moc krásné!!
Petr Mokroš (11.12.2003)
www.bileto.wz.cz
www.bileto.wz.cz (26.11.2003)
Nejdražší, nejmilovanější Mošny!!! Od té doby, co se mi dostala do rukou Vaše úžasná,jedinečná, perfektní CD, nikdo jiný u mě nemá šanci. Jste všichni bezvadní a moc Vám držím palečky, ať nás všechny potěšíte ještě mnoha, mnoha, mnoha bezvadnými písněmi. Poprvé jsem Vás naživo viděla na Zahradě 2003. Byl to pro nezapomenutelný zážitek! Nikde jsem si Vás nenechala ujít! Proto bych se ráda zeptala, zda-li se třeba nechystaté někdy do Ostravy. Popustila jsem uzdu svému nadšení a nyní se v mém okolí nachází mnohem více příznivců, kteří jsou Vámi okouzleni stejně jako já. Určitě by to stálo za to! Na závěr bych Vám chtěla popřát hodně moc úspěchů, dobrých nápadu a vytrvalé píle!!! Vaše věrná Káťa
Káťa Mokrošová (22.11.2003)
Ahoj kamarádi.
Je to něco málo přes dva roky, co jsem vás, tehdy ještě se svou neženou, viděl naživo v sále Břetislava Bakaly v Brně.
Myslím, že jste křtili \"Hlasy v nás\". Nejsem si jistý. Moje dnes již žena, byla tenkrát v požehnaném stavu a jak to u nás vypadá po dvou letech, vám posílám na videu.
Malá se jmenuje Katka a má 2 roky a 20 dnů. V roce ujížděla na ZZ Top, dnes miluje vaše písničky.
Budiž vám všem, včetně externích textařů a skladatelů, připsáno ke cti, že umíte stvořit a dát dvouleté holčičce něco velmi hezkého, co má ráda, aniž by to musela vidět nebo si na to sáhnout.
Děkuji

Přeji vám mnoho úspěchů a hodně šťastných holčiček a chlapečků

Petr

Petr Pflimpfl (21.10.2003)
Ahoj kačere,
brácha mi v sobotu přivezl vaše nový CD a tak hned sedám k mailu a píšu. Jeho poslech mi výborně zpříjemnil víkend. Je opravdu skvělé a moc jsem se na něj těšil. Už vaše druhé mam doma jako PROTOTYP nejlepší muziky.Kdysi jsme se tu u nás setkali na koncertě, ale budou to už tak 3 roky. viděl jsem vás i v Brně. Rozhodně se tímto mailem snažím dodat vaší kapele dostatečný pocit z dobře odvedené práce. Pracuju jako sbormistr u chlapeckého sboru Bonifantes, a tak vím, co s sebou natáčení čistě vokálních částí prináší za vypětí.
Zdrávím všechny členy souboru a přidávám, Jen HOUšť. Těším se na váš koncert někde poblíž. I tady pod Kunětickou horou pěkně svítá a kraj je zde úrodný na muziku.

Krásný podzim.

Radek Machatý (21.10.2003)
Ahoj, co takhle vydat zpěvník? Určitě nebudu první, koho to napadlo. Přece jen, už máte tři CDéčka a spoustu posluchačů, co by si rádi sem tam drnkli a zapěli něco \"mošňáckýho\". Nebo už něco takovýho existuje?
ODPOVĚĎ: Pilně na tom pracuji, ale s vydáním to není jen tak (teď jsme si zaplatili nahrávku 3.CD, takže peníze, peníze, peníze...). Kačer
Tom Bombadil. (5.10.2003)
Rad bych Mosnam pochvalil treti CD-cko, ktere se me postupem casu libi
cim dal vic.
A moc se mi libil koncert na prazdninach v Telci (nocni koncert v
zahrade). Melo to dobrou atmosferu a myslim, ze se vam to povedlo.
At vam to jde i nadale. Ja se zase prijdu nekdy podivat.

Adam Rogalewicz (4.9.2003)
Vaše nové CD je opravdu povedené,a když to poslouchá i má 17letá sestra,tak musíte(jste) být super.Nejkrásnější písnička jakou jsem kdy slyšela je bezpochyby Slova na zádech.Je fakticky moooc povedená...Trochu mémě se kvám hodí Paralen,ale to je stejně fuk.Taky musím napsat že Židle v podání Kamilky je taky moc fajn. Vaše Faninka! 14

anonym (28.8.2003)
Vaše nové CD je opravdu povedené,a když to poslouchá i má 17letá sestra,tak musíte(jste) být super.Nejkrásnější písnička jakou jsem kdy slyšela je bezpochyby Slova na zádech.Je fakticky moooc povedená...Trochu mémě se kvám hodí Paralen,ale to je stejně fuk.Taky musím napsat že Židle v podání Kamilky je taky moc fajn. Vaše Faninka! 14

anonym (26.8.2003)
Ahojte Mošňáci!!
Moc Vás zdravím,koukám,že za tu dobu,co jsem Vás neviděl,se událo mnoho nového.Už se těším na Váš další koncert.....přijedu na Vás 13/8 do Telče a jistě si nenechám ujít křest Vašeho nového alba v Brně.Mošnám zdar.Honza
Honza Kašpar,Říčany u Prahy (29.7.2003)
Vase vystoupeni na Folkove ruzi ani tentokrat nezklamalo, mne i vsem dalsim, co jsem na vas vytahl, se moc libilo (jen byla trochu skoda, ze se na nocnim koncerte nektere pisnicky opakovaly a na jine (starsi)- treba Samsona- se nedostalo:-( Tak snad priste?
At vam to porad tak skvele zpiva, zdravim do Brna.
Krabbat (28.7.2003)
Ahoj všichni, moc vás všechny zdravím a gratuluji k mnoha úspěšným vystoupením, zejména na Zahradě a Folkové Růži. Moc se mi líbí zejnéna vaše acapelovky, to je prostě paráda...
Anička (28.7.2003)
Ahojte,vaše písničky mě vždycky pohladí,je to zase trošku něco jiného.Ráda bych si je někdy zahrála,ale nikde nemůžu objevit váš zpěvník.Asi to bude tím,že neexistuje,že? Tímto vás prosím,jestli by s tím nešlo něco udělat(aspoň na internetu by něco mohlo být).Jinak vám moc fandím,Katka
anonym (27.7.2003)
Milé Mošny,
zrovna teď si pouštím vaše dvě CD Hlasy v nás a Zadními vrátky, a moc se těším na vaše třetí. Vaše hlasy zněly i v kempu Stupice v Chorvatsku a mnoha rekreantům jste se líbili. Zrovna provádím gener.úklid a s Vašimi hlasy mi jde práce krásně od ruky. Jste skvělí, máte krásné písně. Moc se na vás v září v Brně těším.
Přeji vám pěkné prázdniny a mnoho dalších krásných skladeb.
Zdeňka z Hrušovan

anonym (26.7.2003)
Chtela jsem vam jen rict ze vase nove cd je super-us ho cele umim nazpamet!a moooooooc se vam povedlo!Us po 4 jsem byla na ZAHRADE 2003 a uzivala jsem si vase koncerty v kostele,na hlavni scene v amfiku tak samozrejme na radnici a sledovala krest vaseho noveho CD.Akorad jsm nebyla u zamku rano v 9 nebod jsem zaspala.Ale byla tam kamoska(s cervenym satkem) a vzala si od vas podpisy takze je mam aspon okopcene!Takze spívejte dál a opovaste se stim seknout!!!!!!!! vase vytrvala faninka
faninka! (19.7.2003)
Milé Mošny, děkuji za vaše vystoupení v brněnské zoo, které mi velmi zpříjemnilo požírání kousků hamburgerů, hranolků, popcornů a kdoví čeho ještě.
malá černá koza kamerunská (7.7.2003)
Nám jste se také líbili.
V+J+V+M+J+J B. (7.7.2003)
Pořád nemůžu zapomenout na sólo, kterýˇmá \"Sečmo\" natrénovaný - zatím je to asi jediná Armstrongova písnička, se kterou vystupuje, ale je to velká paráda a když zavřete oči, vidíte ho před sebou. Takže Davide - trénuj i další hity, protože s tímhle basem se tomu věnovat prostě musíš!
big D. (22.5.2003)
Jsme moc rádi, že díky kalendáři máme přehled o všech vašich koncertech. Teď se těšíme na Lomnici, to máme docela blizoučko.
Srdečně zdraví V+J+V+M+J+J Bednářovi
anonym (12.5.2003)
Ahoj! Poprve jsem vas slysel na radiu Valc7 - pisnicka Petrov - a moc se mi to libi, je to vazne uzasne. Hledal jsem na internetu jeste jine pisne, ale nenasel, takze si budu muset pockat na dalsi cestu do CR, kde si zcela jiste koupim CD... mam moc rad jizni Moravu a vokalni pisne, kombinaci obojiho jste mi udelali OHROMNOU radost. Diky!
jimo:) (8.5.2003)
ahoj Vaše cd Hlasy v nás. Je něco úplně parádního. jen tak dál... díky
vendy (7.5.2003)
Ahoj všichni, náhodou jsem se dostala na tyto stránky a jakožte návštěvník vašeho prvního vystoupení mám obrovskou radost z toho,co vše jste dokázali!! Jen tak dál!!
Kovča (18.4.2003)
Ahoj Mošny,
Vaše CD Hlasy v nás je nezapomenutelný zážitek a již dlouho jsem nic podobného neslyšel. Velice děkuji a těším se na další. Doma se teď nic jiného nehraje až se bojím o CD přehrávač, no nic kuli Vám si klidně koupím nový. TĚŠÍME SE NA NOVÉ CD, VYDRŽTE !!!
anonym (5.3.2003)
Jste super. A už se těším na nové CD. Dofám, že bude aspoň tak dobré jako ty předešlé.
Kedy (27.2.2003)
Jsem opravdu velkou obdivovatelkou vašich krásně sladěných hlásků. Blahopřeji Kačence k narození chlapečka a zároveň se moc těším na vaše vystoupení na Folkové růži u nás, v Jindřichově Hradci.Za celou naši rodinu Mája
Mája Karásková (15.2.2003)

Je mi 13,měla sem o vas referat v hudebce si o demě pučil vaše CD a je znich nadšenej.Nedávno si je pučil zas,chce si kvalitně nahrat Babylon a v školnim sboru to asi budem zpívat.Samozřejmě ne všichni,ale byvalí žáci naší školy+ředitel,učitel a jeho žena.Budou to nejspíš zpívat na jarním koncertě ZŠ Bohuslava Martinu 4 V Novém Jičíně kde taky bude hostovat francouský orchestr a možna i Ivo Batoušek.Je to koncert naší školy,srdečně Vás zvu.PS:nevím datum,napíšu vám ho později.DÍÍÍÍÍk moc,končim.

R2-D2 (11.2.2003)

Milé Mošénky, dočetl jsem se na Internetfolku o vysílání na Internetu - a ejhle, ani zmínečka o Vašich sladkých hláscích na tomto médiu. Styďte se - nahrávek máte plnou mošnu a že by nestálo za to tam něco poslat?

Taťka Jirka C., člen SRPM (11.2.2003)
Blahopřejeme Katence k narození chlapečka.Ať Vám dělá samou
radost,hezky roste,papá a spinká.Pořádně si to užijte,hrozně rychle
to uteče.Mějte se hezky.Dáda a Tonda


Dáda (11.2.2003)
KALENDÁŘ

Plánovaná vystoupení
v roce 2019

1.1.-7.5. (út-út)
bandzone.cz/mosny

administrátor