MOŠNY Kdo jsme
CD Kdyby zítra ...
CD Od večeře kosti
CD Nebezpečí
CD Hlasy v nás
CD Zadními vrátky
Nabídka programů
Kronika
Odkazy k přátelům
Napsali o nás
Dopisy od Vás

Lednice 14.7.2019
Fotky z vystoupení na lednické kolonádě najdete
tady
Café Práh 25.4.2019
Fotky z jarního koncertu najdete
tady
Praha 14.3.2019
Fotky z koncertu v Salmovské literární kavárně najdete
tady
Fotky z nahrávání
našeho chystaného CD "Dej si čas" (průběžně doplňované) najdete
tady
Vánoční koncert
se letos uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 19:00 v sálu Café Práh (viz kalendář)
Vozíkohraní
7.9.2018 - fotky jsou
tady
Café Práh
26.1.2018 - fotky jsou
tady
25 let na scéně
Bílý dům 16.12.2017 - fotky jsou
tady
Rajnochovice
17.9.2017 - fotky jsou
tady
Vlasenický budík
27.5.2017 - fotky jsou
tady

Obrázky na plochu
Petrov v pozadí
Na Špilberku
rozlišení 1280x1024od 22.5.2000

Rok 2011 | Rok 2010 | Rok 2009 | Rok 2008 | Rok 2007 | Rok 2006 | Rok 2005 | Rok 2004 | Nebezpečí | Rok 2003 | 10.výročí | Rok 2002 | Rok 2001 | Vánoce 2000 | Křest CD Hlasy v nás | Rok 2000 | Rok 1999 | Dávnověk

Rok 2005


Koncertní sezonu roku 2005 jsme zahájili vystoupením na plese rektorátu Masarykovy univerzity v brněnském Besedním domě. Za Áju (která lyžovala v Alpách) pohotově zaskočila její kamarádka Sabinka.

Mošny


Velikonoce jsme stejně jako vloni strávili společně v Chlébském na Vysočině a jarní koncert jsme uspořádali v divadle Barka s hostující pražskou skupinou Jauvajs.

konečně je tady jaro Katka s Davidem při zdolávání 14% stoupání Kačerova nová kytara zleva: David, Evča s Ivčou, Radek, Ondra, Katka s Dališákem, Žížala, Plamínek s Kamčou, Míša, Davídek, Bublina a za mrskačku se schovávající Věrka

JAUVAJS - Roman, Jana a Kuba Kuba Linhart Jana Linhartová Roman Opavský <br> Mošny Kačer Katenka Kamča s Ájou David s Luisem Ivoš s kytarou


V místě Kačerova učitelování - v Hrušovanech u Brna jsme spolu s jeho pěveckým kroužkem zazpívali v kostele na benefičním koncertě pro rajhradský hospic (a domluvili si zde nahrávání vánočního CD).

Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna


V červnu jsme zahráli našim sobům v brněnské ZOO Sobi , na dni otevřených dveří Radia Proglas a zazpívali Kamči na její svatbě na zámku v Rosicích (opět se Sabinkou, tentokrát místo nevěsty).

Ženich a nevěsta = Tomáš a Kamila Nevěsta a družička = Kamila a Kamilka Ája a Sabinka 2 basáci alias Kuba s Bořkem Mošny před svatebním vystoupením přichází ženich ... a nakonec i nevěsta hudba show must go on .... i za deště je konec - rychle do sucha!


Na předprázdninový koncert na nádvoří Staré radnice jsme pozvali naše přátele z pražské skupiny Bezefšeho.

Bezefšeho se fším A ještě jednou Bezefšeho Mošny Mošny


Začátek prázdnin patřil samozřejmě tradičně Zahradě v Náměšti na Hané, kde jsme si kromě vystoupení na zámku střihli i dva neoficiální koncerty v zámecké zahradě.

Kačer Peťánek David Kubík s basou ranní koncert v předzámčí ranní koncert v předzámčí ranní koncert v předzámčí Peťa s darbukou Katenka, Peťánek a Ája Kamčin první autogram (coby Richterová) nejoblíbenější stánek holek Katčino nové auto Já jsem si taky kopila náušnice, heč! kapelníci digiťáci s počestným pocestným (Jirkou moravským Brabcem) BEZEFŠEHO - noví krtci čtení je někdy švanda Katka zo Slovenska Kačer se zvukařem na obědě s Martinou Trchovou Ája a její mošnička na obchůzce Katenka Kamča Kubové David siesta dívka s cigaretou :-))) Katenka mistr Ivoš obhlížení konkurence na zámku jak se jen dostat na nádraží? ZAHRADA 2005 Když ji miluješ, není co řešit! Ty máš kukadla, jako zrcadla! kamarád ze Zimbabwe a jejich český manažer Milda (Jen Tak Tak) A jdeme na pivo! V odlesku slávy ideální fanoušek máme dalšího Krtka :-)


Společnou dovolenou jsme tentokrát trávili v Českém ráji a částečně i v Jizerských horách.

Na konci prázdnin nás čekal také již tradiční koncert na zámku v Blansku - na závěr Blanenského (nejen) folkového léta.

levá půlka pravá půlka Petra na obou půlkách

Přelom srpna a září jsme trávili na kúru kostela Panny Marie Královny v Hrušovanech, kde jsme natáčeli naše vánoční CD.

Nahrávání Chlazení Katenka Ája Kamča Porada - Kačer a Petra Petra s kavským rohem Petra & Martina - naše píšťalky Peťa a tympány využití láhve od piva mix pult sběrák kytary Kostelové zátiší


Na podzimní koncert na nádvoří Staré radnice za námi přijeli kamarádi z Jindřichova Hradce - skupina Jen tak tak, během září jsme vystoupili na festivalu Bruntálské indiánské léto, na festivalu k 10. výročí Radia Proglas v divadle Barka a na Vinobraní na brněnském náměstí Svobody.

Stará radnice - Jen Tak Tak Stará radnice - Jen Tak Tak Stará radnice - Mošny Stará radnice - Mošny Stará radnice - ..a takhle dopadl náš Kubíček a Milda z JTT

Na podzim jsme ještě oplatili návštěvu Bezefšehákům v pražském klubu Podsklepeno, zahráli na Folkovém oříšku v Barce a zahostovali si na celostátním finále soutěže Brána v medlánecké Sýpce.

plakát Podsklepeno přišel se na nás podívat Vláďa tentokrát v roli fyzioterapeuta svačina Kačer s Hankou Bezefšeho Mošny & Bezefšeho

Osudným dnem v životě naší kapely se stal první prosinec - bubeníkovi Peťánkovi se narodil syn Kryštof a bohužel také tragicky zahynul (necelý půlrok po svatbě) Kamčin manžel - náš kamarád Plamínek. Není proto divu, že část vánočních vystoupení s námi absolvovala místo Kamči Sabinka. Bylo to v Domově sv. Ludmily v Brně, v kapli sv. Barbory v Rudicích, v Praze v Divadle za plotem, v kostele v Hrušovanech a na schodech gymnázia v Jindřichově Hradci.

Kvůli přestavbě Bílého domu jsme náš vánoční koncert se křtem CD "Od večeře kosti" situovali do náhradního prostoru - do kina Scala.

Snad bude další rok příjemnější a šťastnější, než byl závěr toho minulého.

Klikněte na obrázek a uvidíte jej mnohem větší!
K přehrávání videa potřebujete kodek DivX

KALENDÁŘ

Plánovaná vystoupení
v roce 2019

28.8.-31.12. (st-út)
bandzone.cz/mosny


BRNO
Café Práh

23.10. (st) 20:00
+ Abalone (Praha)


BRNO
Sál radnice MČ Slatina

30.11. (so) 19:00
Vánoční koncert


***BRNO***
Sál Café Práh (Slévárna Vaňkovka)

14.12. (so) 18:00
Křest CD "Dej si čas"

administrátor