MOŠNY Kdo jsme
CD Kdyby zítra ...
CD Od večeře kosti
CD Nebezpečí
CD Hlasy v nás
CD Zadními vrátky
Nabídka programů
Kronika
Odkazy k přátelům
Napsali o nás
Dopisy od Vás

Praha 14.3.2019
Fotky z koncertu v Salmovské literární kavárně najdete
tady
Fotky z nahrávání
našeho chystaného CD "Dej si čas" (průběžně doplňované) najdete
tady
Vánoční koncert
se letos uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 19:00 v sálu Café Práh (viz kalendář)
Vozíkohraní
7.9.2018 - fotky jsou
tady
Café Práh
26.1.2018 - fotky jsou
tady
25 let na scéně
Bílý dům 16.12.2017 - fotky jsou
tady
Rajnochovice
17.9.2017 - fotky jsou
tady
Vlasenický budík
27.5.2017 - fotky jsou
tady
A přece se točí!
Dnes (7.11.2016) jsme slavnostně položili základní kámen k našemu šestému CD!
Novinky o nás najdete
na Facebooku
tady :-)
na Bandzone
tady :-)

Obrázky na plochu
Petrov v pozadí
Na Špilberku
rozlišení 1280x1024od 22.5.2000

Rok 2011 | Rok 2010 | Rok 2009 | Rok 2008 | Rok 2007 | Rok 2006 | Rok 2005 | Rok 2004 | Nebezpečí | Rok 2003 | 10.výročí | Rok 2002 | Rok 2001 | Vánoce 2000 | Křest CD Hlasy v nás | Rok 2000 | Rok 1999 | Dávnověk

Rok 2005


Koncertní sezonu roku 2005 jsme zahájili vystoupením na plese rektorátu Masarykovy univerzity v brněnském Besedním domě. Za Áju (která lyžovala v Alpách) pohotově zaskočila její kamarádka Sabinka.

Mošny


Velikonoce jsme stejně jako vloni strávili společně v Chlébském na Vysočině a jarní koncert jsme uspořádali v divadle Barka s hostující pražskou skupinou Jauvajs.

konečně je tady jaro Katka s Davidem při zdolávání 14% stoupání Kačerova nová kytara zleva: David, Evča s Ivčou, Radek, Ondra, Katka s Dališákem, Žížala, Plamínek s Kamčou, Míša, Davídek, Bublina a za mrskačku se schovávající Věrka

JAUVAJS - Roman, Jana a Kuba Kuba Linhart Jana Linhartová Roman Opavský <br> Mošny Kačer Katenka Kamča s Ájou David s Luisem Ivoš s kytarou


V místě Kačerova učitelování - v Hrušovanech u Brna jsme spolu s jeho pěveckým kroužkem zazpívali v kostele na benefičním koncertě pro rajhradský hospic (a domluvili si zde nahrávání vánočního CD).

Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna


V červnu jsme zahráli našim sobům v brněnské ZOO Sobi , na dni otevřených dveří Radia Proglas a zazpívali Kamči na její svatbě na zámku v Rosicích (opět se Sabinkou, tentokrát místo nevěsty).

Ženich a nevěsta = Tomáš a Kamila Nevěsta a družička = Kamila a Kamilka Ája a Sabinka 2 basáci alias Kuba s Bořkem Mošny před svatebním vystoupením přichází ženich ... a nakonec i nevěsta hudba show must go on .... i za deště je konec - rychle do sucha!


Na předprázdninový koncert na nádvoří Staré radnice jsme pozvali naše přátele z pražské skupiny Bezefšeho.

Bezefšeho se fším A ještě jednou Bezefšeho Mošny Mošny


Začátek prázdnin patřil samozřejmě tradičně Zahradě v Náměšti na Hané, kde jsme si kromě vystoupení na zámku střihli i dva neoficiální koncerty v zámecké zahradě.

Kačer Peťánek David Kubík s basou ranní koncert v předzámčí ranní koncert v předzámčí ranní koncert v předzámčí Peťa s darbukou Katenka, Peťánek a Ája Kamčin první autogram (coby Richterová) nejoblíbenější stánek holek Katčino nové auto Já jsem si taky kopila náušnice, heč! kapelníci digiťáci s počestným pocestným (Jirkou moravským Brabcem) BEZEFŠEHO - noví krtci čtení je někdy švanda Katka zo Slovenska Kačer se zvukařem na obědě s Martinou Trchovou Ája a její mošnička na obchůzce Katenka Kamča Kubové David siesta dívka s cigaretou :-))) Katenka mistr Ivoš obhlížení konkurence na zámku jak se jen dostat na nádraží? ZAHRADA 2005 Když ji miluješ, není co řešit! Ty máš kukadla, jako zrcadla! kamarád ze Zimbabwe a jejich český manažer Milda (Jen Tak Tak) A jdeme na pivo! V odlesku slávy ideální fanoušek máme dalšího Krtka :-)


Společnou dovolenou jsme tentokrát trávili v Českém ráji a částečně i v Jizerských horách.

Na konci prázdnin nás čekal také již tradiční koncert na zámku v Blansku - na závěr Blanenského (nejen) folkového léta.

levá půlka pravá půlka Petra na obou půlkách

Přelom srpna a září jsme trávili na kúru kostela Panny Marie Královny v Hrušovanech, kde jsme natáčeli naše vánoční CD.

Nahrávání Chlazení Katenka Ája Kamča Porada - Kačer a Petra Petra s kavským rohem Petra & Martina - naše píšťalky Peťa a tympány využití láhve od piva mix pult sběrák kytary Kostelové zátiší


Na podzimní koncert na nádvoří Staré radnice za námi přijeli kamarádi z Jindřichova Hradce - skupina Jen tak tak, během září jsme vystoupili na festivalu Bruntálské indiánské léto, na festivalu k 10. výročí Radia Proglas v divadle Barka a na Vinobraní na brněnském náměstí Svobody.

Stará radnice - Jen Tak Tak Stará radnice - Jen Tak Tak Stará radnice - Mošny Stará radnice - Mošny Stará radnice - ..a takhle dopadl náš Kubíček a Milda z JTT

Na podzim jsme ještě oplatili návštěvu Bezefšehákům v pražském klubu Podsklepeno, zahráli na Folkovém oříšku v Barce a zahostovali si na celostátním finále soutěže Brána v medlánecké Sýpce.

plakát Podsklepeno přišel se na nás podívat Vláďa tentokrát v roli fyzioterapeuta svačina Kačer s Hankou Bezefšeho Mošny & Bezefšeho

Osudným dnem v životě naší kapely se stal první prosinec - bubeníkovi Peťánkovi se narodil syn Kryštof a bohužel také tragicky zahynul (necelý půlrok po svatbě) Kamčin manžel - náš kamarád Plamínek. Není proto divu, že část vánočních vystoupení s námi absolvovala místo Kamči Sabinka. Bylo to v Domově sv. Ludmily v Brně, v kapli sv. Barbory v Rudicích, v Praze v Divadle za plotem, v kostele v Hrušovanech a na schodech gymnázia v Jindřichově Hradci.

Kvůli přestavbě Bílého domu jsme náš vánoční koncert se křtem CD "Od večeře kosti" situovali do náhradního prostoru - do kina Scala.

Snad bude další rok příjemnější a šťastnější, než byl závěr toho minulého.

Klikněte na obrázek a uvidíte jej mnohem větší!
K přehrávání videa potřebujete kodek DivX

KALENDÁŘ

Plánovaná vystoupení
v roce 2019

25.4.-29.8. (čt-čt)
bandzone.cz/mosny


BRNO
Café Práh

25.4. (čt) 20:00
+ Bonsai č.3 (České Budějovice)


BRNO
Výstaviště (Pavilon F)

12.5. (ne)
Křest knihy "100 let Agronomické fakulty Mendelovy univerzity"


KUŘIM
nádvoří zámku

26.6. (st)
Koncert pro Jirku moravského Brabce


VELKÉ BÍLOVICE
Sport. areál Křástelka

13.7. (so)
Úlety 2019


PLUHŮV ŽĎÁR
Folkový Pluháč

20.7. (so)
(+ Jarret, Disneyband, Sem tam, Flow Track, ...)


BLANSKO
nádvoří zámku

28.8. (st) 19:00
Muzika pro Karolínku

administrátor