MOŠNY Kdo jsme
CD Kdyby zítra ...
CD Od večeře kosti
CD Nebezpečí
CD Hlasy v nás
CD Zadními vrátky
Nabídka programů
Kronika
Odkazy k přátelům
Napsali o nás
Dopisy od Vás

Lednice 14.7.2019
Fotky z vystoupení na lednické kolonádě najdete
tady
Café Práh 25.4.2019
Fotky z jarního koncertu najdete
tady
Praha 14.3.2019
Fotky z koncertu v Salmovské literární kavárně najdete
tady
Fotky z nahrávání
našeho chystaného CD "Dej si čas" (průběžně doplňované) najdete
tady
Vánoční koncert
se letos uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 19:00 v sálu Café Práh (viz kalendář)
Vozíkohraní
7.9.2018 - fotky jsou
tady
Café Práh
26.1.2018 - fotky jsou
tady
25 let na scéně
Bílý dům 16.12.2017 - fotky jsou
tady
Rajnochovice
17.9.2017 - fotky jsou
tady
Vlasenický budík
27.5.2017 - fotky jsou
tady

Obrázky na plochu
Petrov v pozadí
Na Špilberku
rozlišení 1280x1024od 22.5.2000

Rok 2011 | Rok 2010 | Rok 2009 | Rok 2008 | Rok 2007 | Rok 2006 | Rok 2005 | Rok 2004 | Nebezpečí | Rok 2003 | 10.výročí | Rok 2002 | Rok 2001 | Vánoce 2000 | Křest CD Hlasy v nás | Rok 2000 | Rok 1999 | Dávnověk

Rok 2003

18.ledna se Katence narodil Dalibor Nejdůležitější událostí začátku roku bylo pro nás narození Katenčina syna Dalibora. Od toho se také odvíjelo zvolněné tempo našeho zkoušení a vystupování. Vzápětí jsme se však rozhodli, že budeme všichni Katenku následovat a dobu jejích počátečních mateřských starostí využijeme k početí, donošení a porodu našeho třetího společného dítka - nového cédéčka.
A tak jsme se o jarních prázdninách zavřeli s Ivošem do studia p-vox a spolu s Jakubem a Bongem nahráli základní orchestrální podklady pro vznikající "(Ne)bezpečí". A v ponurém přítmí nahrávacího studia jsme pak střídavě všichni trávili své jarní večery a víkendy.
První veřejné "poporodní" vystoupení proběhlo v dubnu v Brně na Leitnerce. Brzy poté jsme absolvovali společenský víkend - ve Svaté Kateřině se ženil náš Peťánek (rozuměj Petr Hladík - bubeník) s Magdičkou a v Řečkovickém kostele byl pokřtěn Katenčin Dalibor. V květnu jsme vystoupili na oslavách Svátku matek v Hrušovanech u Brna a zahostovali si v českobudějovické vysokoškolské menze u skupiny Bonsai č.3. Navštívili jsme svatbu Jirky a Terezky ze Svítání a pořád točili a točili...
V červnu jsme si (s Bořkem) střihli koncert v překrásném kostele v Lomnici u Tišnova, zahráli v brněnské ZOO a na festivalu ve Velkých Němčicích, zazpívali na svatbě naší nejpilnější fanynky Míši "Mávačky" a (opět s Bořkem) účinkovali na festivalu v jihomoravských Tvrdonicích.
Ne každý den je svátek, takže předkřest nového CD (který jsme si naplánovali na koncert 1.července na nádvoří brněnské Staré radnice) se nekonal. Déšť nás (i s Ivošovým "Okem") zahnal do Bílého domu a vylisované nosiče dorazily až dva dny poté.

Prázdniny byly jako vždy hlavně "velkofestivalové" - na Zahradě v Náměšti na Hané jsme pokřtili nové cédéčko (na Radnici), zazpívali v kapli, v kostele, v amfiteátru a tradičně i jen tak na cestě k zámku.
Sob - naše adoptivní dítě A ještě tentýž víkend jsme si pořídili další kapelní "děti" - adoptovali jsme v brněnské ZOO skupinku sobů polárních.
Folková Růže - na nádvoří zámku Folková Růže - kaple Zahradu i Folkovou růži v Jindřichově Hradci jsme pojali jako velkou rodinnou dovolenou - vedle vystupování jsme také neustále popojížděli se dvěma kočárky, ve kterých si lebedila Davidova Ivča s Katenčiným Dalískem. (Na Zahradě s námi byl náš zajíček Kuba, ale na Růži ho opět musel zastoupit Bořek).
Další svatba - v červenci se vdala naše hostující flétnistka Martina Mikušková - dnes již Komínková.
V srpnu jsme se ukázali na Prázdninách v Telči, na zámku v Blansku a na Mohelnickém dostavníku (po letech jsme si zase zasoutěžili - 2. místo od poroty a 3.místo od diváků, to zas nebylo tak nejhorší).

Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - Mošny s vítězkama Miss Dostavník 2003 Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - Mošny na podiu 1 Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - Mošny na podiu 2 Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - odpočinek na mohlenickém náměstí

V září jsme si neodpustili dodatečný brněnský křest CD "(Ne)bezpečí" - tentokrát opravdu na nádvoří Staré radnice s hostující Ginevrou. Také jsme po čase zazářili v televizi - natočili jsme do Aportu písničky Sirky (v civilu) a Nebudem (jako mrtvoly vylézající z rakví).

Natáčení Aport - Ája v maskérně Natáčení Aport - Kuba si nechavá dělat make-up Natáčení Aport - Kačer imitující hru na pozoun Natáčení Aport - Kuba zombie Natáčení Aport - Kačer s pozounem Natáčení Aport - dvě mrtvoly Natáčení Aport - Katka vstává z mrtvých Natáčení Aport - mrtvolný bubeník Radim Natáčení Aport - smrtící drink Natáčení Aport - Kačer při relaxaci Natáčení Aport - mrtvoly při živém rozprávění Natáčení Aport - Zombie duj! Natáčení Aport - Kuba s basou Natáčení Aport - Ivos za klavírem Natáčení Aport - upír a jeho oběť (nebo oběd?) Natáčení Aport - mrtví a živí 1 Natáčení Aport - mrtví a živí 2 Natáčení Aport - Kačer Natáčení Aport - Ája Natáčení Aport - Katenka Natáčení Aport - Katenka Natáčení Aport - Ivo Cicvárek Natáčení Aport - Kuba, Ája, Radim, Katenka, Kačer Natáčení Aport - Kuba, Ája, Radim, Katenka, Kačer

Během podzimu jsme si ještě zahráli v Trhových Svinách, ve Svitavách (se skupinou Do větru), v brněnské Leitnerce (s Bonsaí č.3) a v Třešti s domácím Voxtetem.
Prosinec jsme zahájili dobročinným vystoupením v brněnské Armádě spásy a pak se vydali s vánočním programem reprezentovat své rodné město do vzdálené polské Poznaně.
Pěknou tečkou za rokem 2003 byl jako vždy Vánoční koncert v Bílém domě a také závěrečné vystoupení Tradičních Vánoc v Brně na náměstí Svobody.
Konec starého a začátek nového roku jsme pak všichni společně strávili v krásné přírodě Hostýnských vrchů.

Katenka soustředící Ája Kamarádi Půlnoc Ohňostroj Kuba a Lenka David a Eva Kačer lyžníkem Ája běžkující Kačer Věrka, Katenka a Kačer Katenka


Mošny v Rudolfinu V neděli 9.2.2003 se Ája, Kamča, Kačer a Kuba jako členové 150 členného sboru Ústavu hudební vědy MU zúčastnili provedení Šostakovičova díla "Antireformalističeskij rajok" v pražském Rudolfinu. As-sa!

Klikněte na obrázek a uvidíte jej mnohem větší!
K přehrávání videa potřebujete kodek DivX

KALENDÁŘ

Plánovaná vystoupení
v roce 2019

28.8.-31.12. (st-út)
bandzone.cz/mosny


BRNO
Café Práh

23.10. (st) 20:00
+ Abalone (Praha)


BRNO
Sál radnice MČ Slatina

30.11. (so) 19:00
Vánoční koncert


***BRNO***
Sál Café Práh (Slévárna Vaňkovka)

14.12. (so) 18:00
Křest CD "Dej si čas"

administrátor