MOŠNY Kdo jsme
CD Kdyby zítra ...
CD Od večeře kosti
CD Nebezpečí
CD Hlasy v nás
CD Zadními vrátky
Nabídka programů
Kronika
Odkazy k přátelům
Napsali o nás
Dopisy od Vás

Praha 14.3.2019
Fotky z koncertu v Salmovské literární kavárně najdete
tady
Fotky z nahrávání
našeho chystaného CD "Dej si čas" (průběžně doplňované) najdete
tady
Vánoční koncert
se letos uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 19:00 v sálu Café Práh (viz kalendář)
Vozíkohraní
7.9.2018 - fotky jsou
tady
Café Práh
26.1.2018 - fotky jsou
tady
25 let na scéně
Bílý dům 16.12.2017 - fotky jsou
tady
Rajnochovice
17.9.2017 - fotky jsou
tady
Vlasenický budík
27.5.2017 - fotky jsou
tady
A přece se točí!
Dnes (7.11.2016) jsme slavnostně položili základní kámen k našemu šestému CD!
Novinky o nás najdete
na Facebooku
tady :-)
na Bandzone
tady :-)

Obrázky na plochu
Petrov v pozadí
Na Špilberku
rozlišení 1280x1024od 22.5.2000

Rok 2011 | Rok 2010 | Rok 2009 | Rok 2008 | Rok 2007 | Rok 2006 | Rok 2005 | Rok 2004 | Nebezpečí | Rok 2003 | 10.výročí | Rok 2002 | Rok 2001 | Vánoce 2000 | Křest CD Hlasy v nás | Rok 2000 | Rok 1999 | Dávnověk

Rok 2003

18.ledna se Katence narodil Dalibor Nejdůležitější událostí začátku roku bylo pro nás narození Katenčina syna Dalibora. Od toho se také odvíjelo zvolněné tempo našeho zkoušení a vystupování. Vzápětí jsme se však rozhodli, že budeme všichni Katenku následovat a dobu jejích počátečních mateřských starostí využijeme k početí, donošení a porodu našeho třetího společného dítka - nového cédéčka.
A tak jsme se o jarních prázdninách zavřeli s Ivošem do studia p-vox a spolu s Jakubem a Bongem nahráli základní orchestrální podklady pro vznikající "(Ne)bezpečí". A v ponurém přítmí nahrávacího studia jsme pak střídavě všichni trávili své jarní večery a víkendy.
První veřejné "poporodní" vystoupení proběhlo v dubnu v Brně na Leitnerce. Brzy poté jsme absolvovali společenský víkend - ve Svaté Kateřině se ženil náš Peťánek (rozuměj Petr Hladík - bubeník) s Magdičkou a v Řečkovickém kostele byl pokřtěn Katenčin Dalibor. V květnu jsme vystoupili na oslavách Svátku matek v Hrušovanech u Brna a zahostovali si v českobudějovické vysokoškolské menze u skupiny Bonsai č.3. Navštívili jsme svatbu Jirky a Terezky ze Svítání a pořád točili a točili...
V červnu jsme si (s Bořkem) střihli koncert v překrásném kostele v Lomnici u Tišnova, zahráli v brněnské ZOO a na festivalu ve Velkých Němčicích, zazpívali na svatbě naší nejpilnější fanynky Míši "Mávačky" a (opět s Bořkem) účinkovali na festivalu v jihomoravských Tvrdonicích.
Ne každý den je svátek, takže předkřest nového CD (který jsme si naplánovali na koncert 1.července na nádvoří brněnské Staré radnice) se nekonal. Déšť nás (i s Ivošovým "Okem") zahnal do Bílého domu a vylisované nosiče dorazily až dva dny poté.

Prázdniny byly jako vždy hlavně "velkofestivalové" - na Zahradě v Náměšti na Hané jsme pokřtili nové cédéčko (na Radnici), zazpívali v kapli, v kostele, v amfiteátru a tradičně i jen tak na cestě k zámku.
Sob - naše adoptivní dítě A ještě tentýž víkend jsme si pořídili další kapelní "děti" - adoptovali jsme v brněnské ZOO skupinku sobů polárních.
Folková Růže - na nádvoří zámku Folková Růže - kaple Zahradu i Folkovou růži v Jindřichově Hradci jsme pojali jako velkou rodinnou dovolenou - vedle vystupování jsme také neustále popojížděli se dvěma kočárky, ve kterých si lebedila Davidova Ivča s Katenčiným Dalískem. (Na Zahradě s námi byl náš zajíček Kuba, ale na Růži ho opět musel zastoupit Bořek).
Další svatba - v červenci se vdala naše hostující flétnistka Martina Mikušková - dnes již Komínková.
V srpnu jsme se ukázali na Prázdninách v Telči, na zámku v Blansku a na Mohelnickém dostavníku (po letech jsme si zase zasoutěžili - 2. místo od poroty a 3.místo od diváků, to zas nebylo tak nejhorší).

Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - Mošny s vítězkama Miss Dostavník 2003 Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - Mošny na podiu 1 Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - Mošny na podiu 2 Mohelnický dostavník 2003 (29.-31.8.2003) - odpočinek na mohlenickém náměstí

V září jsme si neodpustili dodatečný brněnský křest CD "(Ne)bezpečí" - tentokrát opravdu na nádvoří Staré radnice s hostující Ginevrou. Také jsme po čase zazářili v televizi - natočili jsme do Aportu písničky Sirky (v civilu) a Nebudem (jako mrtvoly vylézající z rakví).

Natáčení Aport - Ája v maskérně Natáčení Aport - Kuba si nechavá dělat make-up Natáčení Aport - Kačer imitující hru na pozoun Natáčení Aport - Kuba zombie Natáčení Aport - Kačer s pozounem Natáčení Aport - dvě mrtvoly Natáčení Aport - Katka vstává z mrtvých Natáčení Aport - mrtvolný bubeník Radim Natáčení Aport - smrtící drink Natáčení Aport - Kačer při relaxaci Natáčení Aport - mrtvoly při živém rozprávění Natáčení Aport - Zombie duj! Natáčení Aport - Kuba s basou Natáčení Aport - Ivos za klavírem Natáčení Aport - upír a jeho oběť (nebo oběd?) Natáčení Aport - mrtví a živí 1 Natáčení Aport - mrtví a živí 2 Natáčení Aport - Kačer Natáčení Aport - Ája Natáčení Aport - Katenka Natáčení Aport - Katenka Natáčení Aport - Ivo Cicvárek Natáčení Aport - Kuba, Ája, Radim, Katenka, Kačer Natáčení Aport - Kuba, Ája, Radim, Katenka, Kačer

Během podzimu jsme si ještě zahráli v Trhových Svinách, ve Svitavách (se skupinou Do větru), v brněnské Leitnerce (s Bonsaí č.3) a v Třešti s domácím Voxtetem.
Prosinec jsme zahájili dobročinným vystoupením v brněnské Armádě spásy a pak se vydali s vánočním programem reprezentovat své rodné město do vzdálené polské Poznaně.
Pěknou tečkou za rokem 2003 byl jako vždy Vánoční koncert v Bílém domě a také závěrečné vystoupení Tradičních Vánoc v Brně na náměstí Svobody.
Konec starého a začátek nového roku jsme pak všichni společně strávili v krásné přírodě Hostýnských vrchů.

Katenka soustředící Ája Kamarádi Půlnoc Ohňostroj Kuba a Lenka David a Eva Kačer lyžníkem Ája běžkující Kačer Věrka, Katenka a Kačer Katenka


Mošny v Rudolfinu V neděli 9.2.2003 se Ája, Kamča, Kačer a Kuba jako členové 150 členného sboru Ústavu hudební vědy MU zúčastnili provedení Šostakovičova díla "Antireformalističeskij rajok" v pražském Rudolfinu. As-sa!

Klikněte na obrázek a uvidíte jej mnohem větší!
K přehrávání videa potřebujete kodek DivX

KALENDÁŘ

Plánovaná vystoupení
v roce 2019

25.4.-29.8. (čt-čt)
bandzone.cz/mosny


BRNO
Café Práh

25.4. (čt) 20:00
+ Bonsai č.3 (České Budějovice)


BRNO
Výstaviště (Pavilon F)

12.5. (ne)
Křest knihy "100 let Agronomické fakulty Mendelovy univerzity"


KUŘIM
nádvoří zámku

26.6. (st)
Koncert pro Jirku moravského Brabce


VELKÉ BÍLOVICE
Sport. areál Křástelka

13.7. (so)
Úlety 2019


PLUHŮV ŽĎÁR
Folkový Pluháč

20.7. (so)
(+ Jarret, Disneyband, Sem tam, Flow Track, ...)


BLANSKO
nádvoří zámku

28.8. (st) 19:00
Muzika pro Karolínku

administrátor