MOŠNY Kdo jsme
CD Kdyby zítra ...
CD Od večeře kosti
CD Nebezpečí
CD Hlasy v nás
CD Zadními vrátky
Nabídka programů
Kronika
Odkazy k přátelům
Napsali o nás
Dopisy od Vás

Praha 14.3.2019
Fotky z koncertu v Salmovské literární kavárně najdete
tady
Fotky z nahrávání
našeho chystaného CD "Dej si čas" (průběžně doplňované) najdete
tady
Vánoční koncert
se letos uskuteční ve čtvrtek 13.12. od 19:00 v sálu Café Práh (viz kalendář)
Vozíkohraní
7.9.2018 - fotky jsou
tady
Café Práh
26.1.2018 - fotky jsou
tady
25 let na scéně
Bílý dům 16.12.2017 - fotky jsou
tady
Rajnochovice
17.9.2017 - fotky jsou
tady
Vlasenický budík
27.5.2017 - fotky jsou
tady
A přece se točí!
Dnes (7.11.2016) jsme slavnostně položili základní kámen k našemu šestému CD!
Novinky o nás najdete
na Facebooku
tady :-)
na Bandzone
tady :-)

Obrázky na plochu
Petrov v pozadí
Na Špilberku
rozlišení 1280x1024od 22.5.2000

Rok 2011 | Rok 2010 | Rok 2009 | Rok 2008 | Rok 2007 | Rok 2006 | Rok 2005 | Rok 2004 | Nebezpečí | Rok 2003 | 10.výročí | Rok 2002 | Rok 2001 | Vánoce 2000 | Křest CD Hlasy v nás | Rok 2000 | Rok 1999 | Dávnověk

Rok 2002

Koncertní rok 2002 jsme zahájili s novým basákem Jakubem v den, kdy se Bořkovi (bývalému basákovi) narodila druhá dcera. Účastnili jsme se jako hosté a porota skautské soutěže Vozembouch v Brně na Musilce.

Naše jarní brněnské koncerty proběhly v Barce (14.2.) a na medlánecké Sýpce (11.4.), v únoru jsme si zahráli v břeclavské synagoze a v brněnském hotelu Holiday Inn.

V květnu nás pozvala na svůj koncert do Příbrami Ginevra, účastnili jsme se křtu CD Ivoše Cicvárka "V letadle", hráli na oslavách v Hrušovanech u Brna a v kostele v Rychnově nad Kněžnou. A taky absolvovali své první zahraniční vystoupení na na Račifestu v Bratislavě.

V červnu jsme hráli hodně pro děti (3 x v brněnské ZOO), na festivalu ve Znojmě, v kostele v Kurdějově a v rámci Brněnského kulturního léta na nádvoří Staré radnice.

Prázdniny patřily opět festivalům - Zahradu jsme zahajovali s Pětníkem na nové scéně v kapličce u zámku a kromě vystoupení v amfiteátru si střihli i dva koncerty v zámecké zahradě (viz Napsali o nás). Ze Zahrady jsme si ještě zaskočili do Rakouska na festival Hezschlag do Fratres (kde našeho stávkujícího "Modráska" Š1203 museli popotahovat traktorem) a ještě na koncert s Jen tak takem na zříceninu hradu Landštejna. Na Folkové růži v Jindřichově Hradci jsme letos pobyli jen dva dny (Ája měla promoci) a zahráli si na na nádvoří zámku a v zámeckém Rondelu. V červenci jsme ještě stihli festival Hudba v podzámčí ve Valticích (koncert v kapli a v zámecké zahradě) a nocturno na Prázdninách v Telči. V srpnu jsme vystupovali u nás v Řečkovicích v rámci Vavřineckých hodů, na nádvoří zámku v Blansku a ve slovenských Piešťanech na festivalu Country Lodenica.

S letními festivaly jsme se loučili na Folkování pod komínem v Třeboradicích u Prahy, v září jsme hráli ještě v obci Ochoz u Brna a na benefičním koncertě Hudba pro most v Písku.

Podzim jsme zahájili ve velmi milém prostředí Hříběckého budíku v Hříběcím u Horní Cerekve, zahráli si živě ve studiu Radia Proglas a hlavně uspořádali koncert k 10. výročí naší skupiny v brněnském Rubínu (viz 10.výročí). Kromě výstavy z historie skupiny a videoukázek se na něm představilo 19 členů Mošen, náhradníků a hostů (viz Kdo jsme).

V listopadu jsme se zúčastnili jako hosté víkendovky v Lipovci, uspořádali koncert v novém KC Zahrada v Praze a zahráli (jako vloni) v Orlovně v Obřanech.

Sérii vánočních vystoupení jsme zahájili jako záskok na akci v brněnském hypermarketu Globus, tradiční Vánoční koncert proběhl v Bílém domě 14.12., zahráli jsme na radnici ve Slatině, na dobročinné aukci v CVČ Lužánky a koncertní rok jsme ukončili 23.12. účinkováním na brněnské Nové radnici a závěrečným koncertem Tradičních Vánoc v Brně na náměstí Svobody.

Přestože byl celý rok našim stálým "basákem" Jakub, Bořek ho velmi často zaskakoval (doufám, že rád). Z hostů se v našich řadách střídali bubeníci Petr Hladík a Radim Grünwald a v závěru roku se k nám vrátil Pavel Bongo Plch. U fléten se objevovala Martina Mikušková, Petra Klementová (Oko) a párkrát v létě i Petra Václavíková z orchestru Tomáše Kočka. A samozřejmě u klavíru a kytary náš autor Ivo Cicvárek.

A přírůstky? 26.ledna se narodila Bořkovi dcera Ája (druhá v pořadí, starší sestra je Zuzanka) a 19.července se Davidovi narodila Ivča (taky druhá, ale ta má staršího brášku Míšu). Katenka se Pluta vloni nedočkala (i když silvestrovskou noc strávila s manželem v porodnici). (A Vozákovic nejstarší sestře Katce se taky narodilo druhé dítě - Kamilka po tetě.)

Na Špilberku Na Špilberku s Petrovem Na Špilberku s Petrovem Dětský den v ZOO Nad slovenskou zmrzlinou

Klikněte na obrázek a uvidíte jej mnohem větší!
K přehrávání videa potřebujete kodek DivX

KALENDÁŘ

Plánovaná vystoupení
v roce 2019

25.4.-29.8. (čt-čt)
bandzone.cz/mosny


BRNO
Café Práh

25.4. (čt) 20:00
+ Bonsai č.3 (České Budějovice)


BRNO
Výstaviště (Pavilon F)

12.5. (ne)
Křest knihy "100 let Agronomické fakulty Mendelovy univerzity"


KUŘIM
nádvoří zámku

26.6. (st)
Koncert pro Jirku moravského Brabce


VELKÉ BÍLOVICE
Sport. areál Křástelka

13.7. (so)
Úlety 2019


PLUHŮV ŽĎÁR
Folkový Pluháč

20.7. (so)
(+ Jarret, Disneyband, Sem tam, Flow Track, ...)


BLANSKO
nádvoří zámku

28.8. (st) 19:00
Muzika pro Karolínku

administrátor